Augur

Mert Tanır
Mert Tanır
39 kez okundu

Augur

AugurEthereum platformunda verilen bir kripto para belirteci olurken; sembolü REP olarak belirlenmiştir. Augur, 11 milyon coin dolaşım arzı ile maksimum coin arzına ulaşmıştır. Sanal para birimi Augur, 2014 senesinde Jack Peterson ve Joey Krug isimli kişiler tarafından kurulmuştur.

Augur’un Türkçe anlamı ‘kahin’ demektir. Reputation (REP) kelimesi ise ‘şöhret’ olarak Türkçe’ye çevrilebilir. Sanal para birimi Augur’un çalışma şekli ‘Rep’ itici güç olarak en önemli yeri alıyor. Kısacası Augur’u şöyle özetleyebiliriz: Geleceğe dair tahminlerin oylanacağı ve doğru kehanete yatırım yapanların kazanacağı bir sistemdir.

Augur Madenciliği

Sanal para madencilik işi, sanal para üretimi yapan ve blockhain yani blok zinciri üzerinde yaptığı işlemleri doğrulayan bir sistem olarak açıklanabilir. Ancak dijital para madenciliği yapabilmeniz için bazı ekipmanlara sahip olmanız gerekmektedir. Sahip olmanız gereken bu ekipmanları, işlemci, hard disk ve grafik kartı olarak sıralayabiliriz.

Augur Nasıl Alınır

Augur, kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Augur Ne Kadar

2017 yılının Aralık ayında tüm zamanların rekorunu kıran Augur, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (14.08.2019) 9.71 dolar seviyesinde hareket ediyor. Augur’un düne göre fiyat değişimi ise yüzde 9.50 oranında gerilemiş durumda…

Augur Fiyat

Augur Ethereum platformunda verilen bir kripto para belirteci olurken, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (14.08.2019) 9.71 dolar seviyesinde bulunuyor. Augur’un düne göre fiyat değişimi ise ortalama yüzde 9.50 oranında düştü. 

1 Augur Kaç TL

Sanal para birimi Augur’un TL olarak değerine baktığımızda bu yazıyı hazırladığımız zamanda (14.08.2019) 54.71 TL seviyesinde işlem görüyor. Augur sahibi olmak artık çok kolay. 

Augur Kaç Dolar

Aralık 2017’de 69 dolar seviyesinin üzerine çıkarak tüm zamanların rekorunu kıran Augur, bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda (14.08.2019) 9.71 dolar seviyesinde işlem görüyor. Augur’un düne göre fiyat değişimi ise yüzde 9.50 oranında düştü. 

Augur Satın Al

Augur, sanal parasına sahip olmak için kripto para borsalarını kullanmanız gereklidir. Ancak işlem yapacağınız sanal para borsasını seçerken güvenilir ve saygın platformlarından birini seçmeniz faydanıza olacaktır. 

Augur Borsası

Dijital paralara yatırımcıların ilgisi artıkça, aynı şekilde dijital para borsa platformlarının da sayısı artmıştır. Yalnız yatırım yapacak olan kişiler, işlem yapacağı borsa platformu seçerken oldukça dikkatli davranmalıdır. 

Augur Grafik

Sanal paralara yatırım yapanlar, herhangi bir yatırım kararı almadan önce ilgili kripto para biriminin geçmiş veri grafiklerini inceleyerek; hem fiyat hareketleri hem de dip, zirve noktalarıyla ilgili bilgi edinebilir ve böylelikle kişinin yatırım kararı alması kolaylaşır.

Augur Türkiye

Dünya piyasalarda olduğu gibi Türkiye piyasalarında da yatırımcıların dijital para birimi V Systems ‘i satın alacağı dijital para borsa platformları faaliyet göstermektedir. 

Augur Analiz

Augur, satın almak için kişilerin, yatırım kararı almadan satın almak istedikleri kripto paralarla ilgili analizleri incelemeleri, değerlendirmeleri ve sonrasında daha doğru yatırım kararı almaları söz konusudur. Yatırımcıların adı öne çıkan analistlerin analizlerini takip etmeleri çok daha etkili olacaktır.

Augur Nasıl Üretilir

Sanal para madenciliği, sanal para üretimi yapan ve blockhain üzerinde yaptığı işlemleri doğrulayan bir sistem olarak açıklanabilir.

Augur Forum

Sanal paraların konuşulduğu birçok forum sitesi varken, bu mevcut forum sitelerinde yatırımcılar bilgi alış verisinde bulunarak yatırımlarına yön verebiliyor.

Augur Haber

Dünya piyasalarında akan haber akışları ve küresel piyasalarda yaşanan son gelişmeler dijital para değerleri üzerinde etkisi olduğunu düşünürsek; Augur’a yatırım yapmak isteyen yatırımcıların Augur haberlerini sıklıkla takip etmeleri faydalarına olacaktır.

Augur Nereden Alınır

Kripto para borsalarında Augur, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.