Basic Attention Token

Mert Tanır
Mert Tanır
449 kez okundu

Basic Attention TokenEthereum platformunda verilen bir kripto para belirteci olup, sembolü BAT olarak tanımlanmıştır.

Basic Attention Token, sanal para dünyasında olan oldukça ilginç bir projedir. Basic Attention Token projesi, dijital reklamcılığı tamamen dönüştürmek için tasarlanmıştır.

Basic Attention Token, projesinin başındaki isim JavaScript’in yaratıcısı Brendan Eich’dir. Eich, bunlarınn yanında Mozilla ve Firefox’un da kurucularındandır. Propel Venture Partners, . Founders Fund, Foundation Capital, Pantera Capital, DCG, Danhua Capital ve Huiyin Blockchain Venture gibi birçok şirket Basic Attention Token projesini fonluyor.

Basic Attention Token Madenciliği

Kripto para madenciliği birçok kişi tarafından hiç ara verilmeden sürdürülen bir işlemdir. Tabii bu madencilik işlemlerini yapabilmek için özel bilgisayarlara ihtiyaç vardır. Dijital para üretimi yatırımcılar tarafından tek başlarına yapıldığı zaman kısa sürede zarar oluşmasına sebep olabilir. Ayrıca, madenciliği yapılacak olan sanal para birimlerinin satışa sunulacağı miktar, gelecek elektrik faturasının ve zamanın oranına bağlı olarak belirlenmelidir.

Basic Attention Token Nasıl Alınır

Basic Attention Token kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Basic Attention Token Ne Kadar

2019 yılında boğa piyasasına giren Basic Attention Token, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (05.08.2019) 0.23 dolar seviyesinde bulunurken, dünkü fiyatına göre ise yüzde 1.20 oranında değer kaybetmiş görünüyor.

Basic Attention Token Fiyat

Ortaya çıktığı günden beri rekor üzerine rekor kıran Basic Attention Token, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (05.08.2019) 0.23 dolar seviyesinde işlem görürken, dünkü fiyatına göre ise yüzde 1.20 oranında gerilemiş görünüyor. 

1 Basic Attention Token Kaç TL

2019 yılının başında rekor tazeleyen Basic Attention Token’ın TL olarak değerine baktığımızda 1.31 TL seviyesinde hareket ediyor. 

Basic Attention Token Kaç Dolar

1,28 milyar coin dolaşım arzına ve maksimum 1,5 milyar coin arzına sahip olan Basic Attention Token, bu yazıyı hazırladığımız sıralarda (05.08.2019) 0.23 dolar seviyesinde hareket ederken, dünkü fiyatına göre ise yüzde 1.20 oranında gerilemiş görünüyor. Basic Attention Token sahibi olmak artık çok kolay. 

Basic Attention Token Satın Al

Sanal para piyasasıyla ilgilenen kişilerin Basic Attention Token veya diğer dijital para birimlerinden birini satın almak için kripto para borsa platformlarından alım ve satım işlemini yapabilir. 

Basic Attention Token Borsası

Neredeyse tüm sanal paraların yaşanan eşine az rastlanır fiyat dalgalanmalarından sonra, kripto para birimlerine olan dikkatin artmasıyla beraber sanal para borsa platformlarının da sayıları çoğalmıştır. Basic Attention Token satın almak isteyen kişiler bu sanal para borsa platformlarını kullanarak işlem yapabilir.  

Basic Attention Token Grafik

Basic Attention Token’a yatırım yapmayı planlayan kişiler, yatırım yapmadan önce Basic Attention Token  grafiklerini incelemeleri doğru zamanda doğru yatırım hamlesini yapmak konusunda yardımcı olacaktır. Yatırımcılar, grafik üzerinden ilgili kripto paranın geçmiş verilerini ve dip, zirve noktalarını inceledikçe daha doğru bir şekilde yatırım kararı verebilirler.

Basic Attention Token Türkiye

Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de kripto para birimleri kişilerin dikkatini çekmeyi başarmış ve çok sayıda yatırımcı ve yatırımcı adayı kripto para birimine yatırım yapmaya başlamıştır. 

Basic Attention Token Analiz

Basic Attention Token için yapılan analizler, yatırımcılar ve yatırımcı adayları için oldukça önemli olurken; Basic Attention Token’le ilgili yapılmış analizleri yakinen takip etmeleri ve yatırım kararı almalarında yol gösterici olacaktır.

Basic Attention Token Nasıl Üretilir

Sanal para madenciliği çok sayıda kişi tarafından hiç ara verilmeden sürdürülen bir üretim şeklidir. Elbette bu madencilik işlevini yapabilmek için özel bilgisayarlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Basic Attention Token Forum

Kripto para birimlerini üzerine açılan forum siteleri kişilerin fikir alışverişi yapmalarına uygunluk sağlarken; kripto para birimi Basic Attention Token’e yatırım yapmak isteyen kişiler forum sitelerindeki fikir alış verişinden faydalanarak yatırım kararı alabilir.

Basic Attention Token Haber

Haber akışları ve piyasalarda yaşanan gelişmeler sanal paralar üzerinde de etkili olurken; Basic Attention Token’a yatırım yapmak isteyen yatırımcıların Basic Attention Token haberlerini sık sık takip etmeleri yön belirleyici olacaktır.

Basic Attention Token Nereden Alınır

Kripto para borsalarında Basic Attention Token, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.