Bitcoin Diamond

Mert Tanır
Mert Tanır
316 kez okundu

Bitcoin Diamond, bir kripto para veya dijital varlık biçimi olurken; sembolü BCD olarak tanımlanmıştır. Bitcoin Diamond, 188 milyon coin dolaşımdayken, maksimum arz miktarı 210 milyon coindir.

BitcoinBlockchain’in yani blok zincirinin fork’lanmasıyla ortaya çıkan Bitcoin Diamond, Bitcoin’in 495866. bloğunda bulunmaktadır.

4 Kasım 2017 tarihinde Bitcoin ana ağından ayrılan Bitcoin Diamond, 24 Kasım 2017 tarihinden itibaren madencileri ve yeni hayata geçen ağıyla işlem görmeye başladı. Bitcoin Diamond, ilk ortaya çıktığında 28 kripto para borsada birden listelendi.

Bitcoin Diamond’ın ortaya çıkmasındaki temel amaç; ilk kripto para birimi Bitcoin’in yüksek düzeydeki işlem ücretlerine ve işlemlerin çok yavaş gerçekleşmesine karşı çözüme ulaşmaktır.

Bitcoin Diamond Madenciliği

Sanal para birimi Bitcoin Diamon, bir Bitcoin fork’udur. Bitcoin Diamon, aynı zamanda madenciliği yapılabilen bir kripto para birimidir.

Bitcoin Diamond Madenciliği yapmak için; sanal para madencilik donanımı veya sizin yerinize bunu yapacak olan bir madencilik bulutu, dijital paranızı saklamak için bir cüzdan ve X13-BCD algoritması ile uyumlu bir madenci yazılımı gerekmektedir.

Bitcoin Diamond Nasıl Alınır

Bitcoin Diamond, kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Bitcoin Diamond Ne Kadar

Bitcon’in alt versiyonu olan Bitcoin Diamond, bu yazıyı hazırladığımız zamanda 0.72 dolar seviyesinde hareket ederken; fiyatı düne göre ise ortalama yüzde 2.98 oranında değer kazandı.

Bitcoin Diamond Fiyat

Bitcoin, Blockchain’in yani blok zincirinin fork’lanmasıyla ortaya çıkan Bitcoin Diamond, bu yazıyı hazırladığımız zamanda 0.72 dolar seviyesinde bulunurken; fiyatı düne göre ortalama yüzde 2.98 oranında yukarıda işlem görüyor.

1 Bitcoin Diamond Kaç TL

Kripto para veya dijital varlık biçimi olan Bitcoin Diamond’ın TL olarak değerine baktığımızda bu yazıyı hazırladığımız zamanda 4.15 TL seviyesinde bulunuyor. 

Bitcoin Diamond Kaç Dolar

Sanal para birimi Bitcoin Diamond, bu yazıyı hazırladığımız zamanda 0.72 dolar seviyesinde işlem görürken; Bitcoin Diamond’ın fiyatı düne göre ise yaklaşık yüzde 2.98 oranında yükseldi. 

Bitcoin Diamond Satın Al

Dijital para birimi piyasasıyla ilgilenen kişiler, Bitcoin Diamond ya da diğer sanal paralardan satın almak için kripto para borsalarını kullanabilir ve bu platformlardan alım ve satım işlemi yapabilir. 

Bitcoin Diamond Borsası

Sanal para birimlerine olan ilginin artmasıyla, kripto para borsalarına olan ilgi de artmış ve her geçen gün olan sanal para borsa platformlarının sayıları çoğalmıştır. 

Bitcoin Diamond Grafik

Bitcoin Diamond’a yatırım yapmak isteyenler, yatırım yapmadan önce Bitcoin Diamond grafiklerini incelemeleri doğru zamanda doğru yatırım hamlesini yapmak için fırsat oluşturacaktır. Yatırımcılar, veri grafiği üzerinden ilgili yatırım aracının geçmiş verilerini ve dip, zirve noktalarını inceledikçe daha doğru bir şekilde yatırım kararı alabilir.

Bitcoin Diamond Türkiye

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sanal paralar yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmış ve çok sayıda yatırımcı ve yatırımcı adayı dijital paralara yatırım yapmaya başlamıştır. 

Bitcoin Diamond Analiz

Herhangi bir yatırım kararı almadan önce Bitcoin Diamond’la ilgili yayınlanmış analizleri incelemeniz yararlı olacaktır. Özellikle kripto para analizlerinde ismi öne çıkmış analistleri düzenli olarak takip etmeniz yatırımda doğru zamanlama yapmanız konusunda yol göstericidir.

Bitcoin Diamond Nasıl Üretilir

Dijital para birimi Bitcoin Diamon, bir ilk sanal para birimi Bitcoin fork’udur. Bitcoin Diamond, aynı zamanda madenciliği yapılabilen bir sanal para birimidir.

Bitcoin Diamond Forum

Kripto para birimi yatırımcılarının forum sitelerini takip etmeleri ve buralarda paylaşılan bilgilere göre karar almaları olasıdır. Kişiler bu forum sitelerinde fikir alışverişinde bulunarak yatırımlarına yön vermek konusunda yardım alabilir.

Bitcoin Diamond Haber

Sanal para dünyasıyla ilgili haberlerin ve finansal piyasalarda yaşanan son gelişmelerin, sanal para birimleri üzerinde etkisi tartışılmaz. İşte bu yüzden sanal para dünyasıyla ilgili yaşanan gelişmeleri ve haberler akışlarını takip etmeniz faydanıza olacaktır.

Bitcoin Diamond Nereden Alınır

Kripto para borsalarında Bitcoin Diamond, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.