Kripto para piyasasında ne oldu, bu hafta ne olacak?

Mehmet Çoban
Mehmet Çoban Araştırma Müdürü
371 kez okundu

Kripto para piyasası yeni haftaya temkinli başlıyor. Peki geçtiğimiz hafta piyasayı etkileyen önemli haberler ve gelişmeler nelerdi? Yatırımcılar bu hafta hangi kriterleri baz almalı?

Takip etmeyi unutmayın🙂
Twitter: https://twitter.com/bitcicom
Telegram: https://t.me/bitcicom
Facebook: https://www.facebook.com/bitcicom/
Instagram: https://www.instagram.com/bitcicom/
Mail adresimiz: [email protected]
https://www.bitci.com/

UYARI:Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena youtube kanalı ve KriptoArena web sitesi sorumlu değildir.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.