MonaCoin

MonaCoin

Okuma Süresi 4dk 2 ay önce

Mert Tanır

MonaCoin, bir kripto para veya dijital varlık biçimi olurken, sembolü MONA olarak tanımlanmıştır. MonaCoin, şu an 69.9 milyon coin dolaşım arzına sahipken; maksimum 105 Milyon coin arzına sahiptir.

Sanal para birimi Monacoin, Peer-to-Peer (eşler arası) sanal işlemler için tasarlanmış kripto para birimidir. MonaCoin, ‘ilk Japon kripto para birimi’ olarak isimlendirilirken, Japonya’nın Bitcoin veya Litecoin‘e karşı ulusal bir alternatif para birimi haline geldi.

MonaCoin Madenciliği

MonaCoin madenciliği, iyi bir yatırım aracı olarak düşünülürken, bunun için henüz yerli web sitelerinde detaylı açıklama bulunmamaktadır. Sanal para birimi MonaCoin’i amd kartlarla veya Nvidia kartlarla farklı sistemleri kullanarak kripto para birimi MonaCoin madenciliği yapabilirsiniz. Eğer Amd kartla MonaCoin madencilik işlemi yapmak isterseniz Sgminer kullanmalısınız. Ancak Nvidia kartınız varsa Ccminer kullanmalı ve MonaCoin madencilik işlemi yapmalısınız.

MonaCoin Nasıl Alınır

MonaCoin, kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

MonaCoin Ne Kadar

MonaCoin, bir kripto para veya dijital varlık biçimi olurken, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (12.03.2019) 1.79 dolar seviyesinde hareket ederken; MonaCoin dünkü fiyatına göre ise yüzde 1.75 oranında değer kaybetmiş görünüyor.

MonaCoin Fiyat

MonaCoin, birçok kripto para biriminde olduğu gibi sert aşağı ve sert yukarı hareketler gösterirken; bu yazıyı hazırladığımız sırada (12.03.2019) 1.79 dolar seviyesinde işlem görürken; MonaCoin dünkü fiyatına göre ise yüzde 1.75 oranında geriledi. 

1 MonaCoin Kaç TL

Sanal para birimi MonaCoin’in TL olarak değerine baktığımızda bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda (12.03.2019) 9.98 TL olarak işlem görüyor. MonaCoin sahibi olmak artık çok kolay. 

MonaCoin Kaç Dolar

MonaCoin şu an 69.9 milyon coin dolaşım arzına, maksimum 105 Milyon coin arzına sahipken; bu yazıyı hazırladığımız zamanda (12.03.2019) 1.79 dolar seviyesinde işlem görüyor. MonaCoin dünkü fiyatına göre ise yüzde 1.75 oranında değer geriledi. 

MonaCoin Satın Al

MonaCoin para birimi satın almak için kripto para borsa platformlarına üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra hızlı bir şekilde istediğiniz satın alma işlemini yapabilirsiniz. Ancak güvenli ve saygın bir borsa platformunu seçmenizi öneririz. 

MonaCoin Borsası

Sanal para birimi MonaCoin, sahibi olmak istiyorsanız, MonaCoin işlemi yapan sanal borsaları üzerinden alım işlemini gerçekleştirebilirler. 

MonaCoin Grafik

Oldukça hareketli bir seyri olan MonaCoin, ile ilgilenen kişiler, MonaCoin’in tüm geçmiş grafiklerine ve dip, zirve noktalarına bakarak daha doğru ve stratejik karar alabilir.

MonaCoin Türkiye

Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de yer alan sanal para borsalarında da MonaCoin sanal para işlemi yapılmaktadır. Bu kripto para borsaları üzerinden satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

MonaCoin Analiz

MonaCoin, sahibi olmak isteyen kullanıcılar, birçok yerde yayınlanan analizleri takip ederek yatırım yapmadan önce bilgi sahibi olabilir. Yatırımcıların adı öne çıkmış analistlerin de analizlerini takip etmeleri faydasına olacaktır.

MonaCoin Nasıl Üretilir

Kripto para birimi MonaCoin’i amd kartlarla ya da Nvidia kartlarla farklı sistemleri kullanarak dijital para birimi MonaCoin madenciliği yapabilirsiniz.

MonaCoin Forum

Dijital para birimlerinin ve birçok finansal konunun konuşulduğu forum sitesi varken, bu forum sitelerinde kullanıcılar fikir alış verisinde bulunarak yatırım kararı almakta yardım alabiliyor.

MonaCoin Haber

Finansal piyasalarla ve ekonomiyle ilgili haber akışları ve son gelişmelerin kripto para değerleri üzerinde etkili olduğunu düşünürsek; MonaCoin yatırım yapmak isteyen kişilerin MonaCoin haberlerini yakinen takip etmeleri faydalarına olacaktır.

MonaCoin Nereden Alınır

Kripto para borsalarında MonaCoin, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz

Kripto Para Satın Al

Ne kadarlık BTC almak istiyorsun?

Almak istediğin kripto para

tarafından sağlanmaktadır.