Nano

Mert Tanır
Mert Tanır
392 kez okundu

Nano

Nanokripto para veya dijital varlık biçimi olurken; sembolü NANO olarak tanımlanmıştır. Colin LeMahieu, 2015 yılında Raiblocks’u kurarken; sonrasında ‘Nano’ adını alan platformu gecikme süresinin en düşük seviyede olduğu bir ödeme platformu şeklinde tanımlayabiliriz. P2P işlemleri için oldukça iyi bir platform sanal para yatırımcılarına avantajlar sağlıyor. Bu avantajları şöyle sıralayabiliriz:

Nano işlemleri emir verildiği an tamamlanır. Yani, günlük hayatımızda büyük ve küçük boyutlu işlemlerde Nano’yu kullanabilirsiniz.

Ne satın alırsanız alın Nano’da herhangi bir işlem ücreti ödemezsiniz.

Nano, ilk kripto para birimi Bitcoin’e göre aynı zaman diliminde 1000 kat daha fazla işlem kapasitesine sahiptir.

Nano Madenciliği

Daha önceki ismi RaiBlocks olan, sanal para birimi NANO’nun madenciliği yapılamamaktadır.

Nano Nasıl Alınır

RaiBlocks, kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Nano Ne Kadar

Kripto para piyasasında 133 milyon adet coin bulunurken; bu yazıyı hazırladığımız zamanda (10.08.2019) 1.09 dolar seviyesinde işlem görüyor. Nano’nun düne göre fiyat değişimi ise yüzde 4’ün üzerinde yukarıda görünüyor.

Nano Fiyat

Kripto para veya dijital varlık biçimi olan Nano, bu yazıyı hazırladığımız sürede (10.08.2019) 1.09 dolar seviyesinde hareket ederken; Nano’nun düne göre değişimi yüzde 4’ün üzerinde yukarıda bulunuyor. 

1 Nano Kaç TL

Daha önceki ismi RaiBlocks olan NANO’nun TL olarak değerine baktığımızda 5.97 TL seviyesinde hareket ediyor.  

Nano Kaç Dolar

Dijital para birimi piyasasında 133 milyon adet coin varken; bu yazıyı hazırladığımız zamanda (10.08.2019) 1.09 dolar seviyesinde bulunuyor. Nano’nun fiyatı düne göre ise yüzde 4’ün üzerinde yükselişte… 

Nano Satın Al

Kripto para birimi piyasasıyla ilgilenen, Nano ya da başka bir sanal para birimi satın almak isteyen yatırımcılar dijital para borsalarından alım ve satım işlemini gerçekleştirebilirler.  

Nano Borsası

Kripto para birimlerine kullanıcı ilgisinin artmasıyla birlikte, sanal para borsalarının da sayıları artmıştır ve artmaya devam etmektedir. Nano kripto parasına sahip olmak isteyen yatırımcılar bu sanal para borsalarını kullanarak istedikleri işlemleri gerçekleştirebilirler. 

Nano Grafik

Nano’ya yatırım yapmayı düşünenler, yatırım planı yapmadan önce Nano kripto para birimi için grafikleri üzerinden geçmiş verileri inceleyerek daha doğru yatırım kararı alabilirler. Yatırımcılar ve yatırımcı adayları böylelikle daha doğru yatırım kararı alabilir.

Nano Türkiye

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sanal para birimleri yatırımcıların dikkatini çekmiştir ve sanal para birimlerinin fiyat hareketlerinde sert dalgalanmalar sürdükçe dikkat çekmeye ve yatırımcı sayısını artırmaya devam etmektedir. 

Nano Analiz

Nano, piyasaya çıktığı ilk günden beri dalgalı bir seyir izlerken, Nano için yapılan analizler, kripto paranın değerindeki dalgalanmalar sonrası daha kıymetli bir durum aldı. Kullanıcıların Nano ile ilgili yapılmış analizleri takip etmeleri, özellikle de öne çıkmış isimleri takip etmeleri yatırım kararı almalarında oldukça faydalarına olacaktır.

Nano Nasıl Üretilir

Kripto para birimi NANO’nun madenciliği yapılamamaktadır.

Nano Forum

Kripto para birimleriyle ilgili forum siteleri yatırımcıların bilgi alışverişi yapmalarına zemin oluştururken; kripto para birimi Nano’ya yatırım yapmak isteyenler de forum sitelerindeki fikir alış verişinden yararlanmaktadır.

Nano Haber

Nano, yaşadığı fiyat yükselişleriyle tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yeni yatırımcıların dikkatini çekerken, kripto para birimi dünyasında yaşanan haber akışlarını ve yeni gelişmeleri takip etmeleri oldukça kritik sonuçlar doğurabilir.

Nano Nereden Alınır

Kripto para borsalarında Nano,, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.