Ontology

Ontology

Okuma Süresi 4dk 2 ay önce

Mert Tanır

Ontology, , yetkilendirme, güven ve kimlik gibi durumlardaki problemleri çözen Blockchain teknolojisidir. Sembolü ise ONT olarak belirlenmiştir. Ontology, kamusal ve özel Blockchain uygulamalarına izin veren matrix blockhain formudur. Bu özellik de Ontology’yi birçok iş için uygun bir uygulama durumuna getiriyor.

Ontology projesi, iş amaçlı kullanılması için Blockchain çözümleri sunmayı hedef edinmiştir. Ontology geliştiricileri Blockchain’i farklı durumlarda şekillendirip, iş alanlarında ihtiyaçlarını karşılamak için çözüm üretmeye çalışmaktadır.

Ontology Madenciliği

Kripto para madenciliği, kripto para birimi üretimi yapan ve blok zinciri üzerinde yaptığı işlemleri doğrulayan bir sistem olarak tanımlanabilir. Kripto para birimi madenciliği yapabilmeniz için için bazı ekipmanlara ihtiyacınız olacaktır. Bunları işlemci, hard disk ve grafik kartı olarak sıralayabiliriz.

Ontology Nasıl Alınır

Ontology’i kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Ontology Ne Kadar

NEO temelli bir token olan Ontology 2018 yılı mart ayında 2.7 dolar seviyesine yükselerek tarihi rekorunu kırdı. Ontology, bu yazıyı hazırladığımız zamanda ise (03.08.2019) 0.98 dolar seviyesinde hareket ederken, düne göre fiyatı yüzde 0.14 oranında değer kazanmış bulunuyor.

Ontology Fiyat

Ontology, ortaya çıktığı günden bu güne zaman zaman hareketli bir seyir izlerken; bu yazıyı hazırladığımız zamanda ise (03.08.2019) 0.98 dolar seviyesinde bulunuyor. 

1 Ontology Kaç TL

Yetkilendirme, güven ve kimlik gibi durumlardaki problemleri çözen bir Blockchain teknolojisi olan Ontology’nin TL değerine baktığımızda 5.43 TL seviyesinde bulunuyor. 

Ontology Kaç Dolar

Ontology projesi iş amaçlı kullanılması için Blockchain çözümleri sunmayı hedeflerken; bu yazıyı hazırladığımız sürede (03.08.2019) 0.98 dolar seviyesinde bulunurken, Ontology’nin fiyatı düne göre yaklaşık yüzde 0.14 oranında değer kazandı. 

Ontology Satın Al

Yaşadığı sert fiyat hareketleri ile zaman zaman adından söz ettiren Ontology sahibi olmak istiyorsanız kripto para borsaları üzerinden sahip olabilirsiniz. 

Ontology Borsası

Ontology’ye sahip olmak isteyen yatırımcılar, sanal para borsa platformları üzerinden alım ve satım işlemlerini yapabilirler. Bu borsalar üzerinden yatırımcılar, ONT ve diğer dijital para birimlerine sahip olabilir. 

Ontology Grafik

Ontology ya da başka bir kripto para birimlerini satın almaya karar vermeden önce, ilgilendiğiniz sanal para biriminin geçmiş datalarını içeren grafiklerini incelemek daha doğru karar vermenize yardımcı olacaktır. Böylelikle ilgili sanal paranın fiyat hareketlerini ve dip, zirve noktalarıyla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ontology Türkiye

Sert fiyat hareketleri yaşadığından beri tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yatırımcıların dikkatini çeken Ontology, zaman geçtikçe bilinirliğini artırarak yatırımcı sayısına yenilerini ekliyor. 

Ontology Analiz

Diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi Ontology için yatırım yapan deneyimli kişiler de ONT analizlerini takip ediyor. Kripto para dünyasında isim yapmış analistlerin yaptığı analizleri ve değerlendirmeleri takip etmek, yatırım kararı vermeden önce size yol gösterici olabilir.

Ontology Nasıl Üretilir

Dijital para birimi madenciliği, kripto para birimi üretimi yapan ve blok zinciri üzerinde yaptığı işlemleri doğrulayan bir sistem olarak kısaca açıklanabilir.

Ontology Forum

Forum siteleri üzerinden sanal para birimi dünyasına yatırım yapan kişiler bilgi alışverişi yaparak yatırım kararı alırken, bu bilgileri kullanarak doğru zamanda doğru yatırım hamlesi yapabilirler.

Ontology Haber

Ontology, her geçen gün yeni kişilerin dikkatini çekmeyi sürdürürken; yaşanan bu fiyat hareketlerinde kripto para dünyasında yaşanan gelişmelerin de etkisi bulunmaktadır. Dijital para dünyasına yatırım yapan ve yatırım yapmayı düşünen kişilerin haber akışlarını ve son gelişmeleri takip etmeleri karar vermeklerini kolaylaştıracaktır.

Ontology Nereden Alınır

Kripto para borsalarında Ontology, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Kripto Para Satın Al

Ne kadarlık BTC almak istiyorsun?

Almak istediğin kripto para

tarafından sağlanmaktadır.