Waves

Mert Tanır
Mert Tanır
162 kez okundu

Waves

Waves, bir kripto para veya dijital varlık biçimi olurken; sembolü WAVES olarak belirlenmiştir. Waves, 100 milyon coin dolaşım arzına sahiptir ve bu coinlerin tamamı dolaşımdadır.

Dijital paralara yatırım yapan veya ilgi duyanlar büyük bir olasılıkla sanal para birimi Waves’i duymuştur. Sanal para birimi Waves; projelerin kitlesel fonlanmasına olanak sağlayabilen ve herkesin kendi token’ini yaratabileceği bir Blockchain yani blok zinciri platformudur.

Waves, projelere kendi içerisinde kullanabileceği token’leri yaratma imkanı sunuyor. Yaratılan token’lerle kullanıcılar projeleri için fon toplayabiliyor. 2016 yılı Haziran ayında piyasaya çıkan Waves’in öncelikli amacı bu token sisteminin geliştirilmesiydi. Kripto para birimi Waves’in CEO’su ve kurucusu Sasha Ivanov isimli bir Rus’tur.

Waves Madenciliği

Kripto para dünyasındaki popülerliğini her geçen gün arttıran dijital para birimi Waves’in madenciliği yapılamamaktadır. Waves madenciliğinin yapılamamasının sebebi ise 100 milyon coin Waves’in tamamının piyasaya sürülmüş olmasındandır.

Waves Nasıl Alınır

Waves kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Waves Ne Kadar

2017 yılı Aralık ayında tarihi rekorunu kıran Waves, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (11.08.2019) 1.34 dolar seviyesinde bulunurken; Waves’in fiyatı düne göre ise yaklaşık olarak yüzde 2.50 seviyesinde değerlenmiş görünüyor.

Waves Fiyat

Sanal para birimi Waves, bu yazıyı hazırladığımız sıralarda (11.08.2019) 1.34 dolar seviyesinde işlem görürken; Waves’in fiyatı düne göre ise yaklaşık olarak yüzde 2.50 seviyesinde yukarıda hareket ediyor. 

1 Waves Kaç TL

Kripto para birimine yatırım yapan ya da ilgi duyan kişiler büyük bir olasılıkla sanal para birimi Waves’i duymuştur. Waves’ın TL olarak değerine baktığımızda bu yazıyı hazırladığımız zamanda (11.08.2019) 7.45 TL seviyesinde hareket ediyor. Waves sahibi olmak artık çok kolay. 

Waves Kaç Dolar

Rekor seviyesini 12.44 dolara çıkaran Waves, bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda (11.08.2019) 1.34 dolar seviyesinde işlem görürken; Waves’in fiyatı düne göre ise yüzde 2.50 seviyesinde yükseldi. 

Waves Satın Al

Waves, sahibi olmak için kripto para borsalarına üye olmanız yeterlidir. Üyeliği yaptıktan hemen sonra hızlı bir şekilde istediğiniz satın alma işlemini yapabilirsiniz. Yalnız saygın ve güvenilir bir platformu seçmeniz faydanıza olacaktır. 

Waves Borsası

Kripto para birimi Waves, sahibi olmak isteyenler, Waves alım ve satım işlemi yapılan dijital para borsa platformları üzerinden işlemlerini yapabilir. 

Waves Grafik

2017 yılı Aralık ayında tüm zamanların rekorunu kıran Waves ile ilgilenenler, Waves’in bütün geçmiş grafiklerine ve dip, zirve noktalarına bakarak daha kolay yatırım kararı konusunda yardım sağlayabilir.

Waves Türkiye

Türkiye’de de kabul gören ve yatırım işlemi yapılan sanal para birimi Waves’i sanal para borsa platformlarından satın alabilirsiniz. Bu sanal para borsaları üzerinden alım ve satım işlemlerinizi yapabilirsiniz.  

Waves Analiz

Waves, satın almak isteyenler, çok sayıdaki web sitesinde bulunan teknik analizleri takip ederek herhangi bir yatırım kararı almadan önce fikir edinebilirler. Ayrıca ismi ön planda olan analistlerin analizlerini takip etmekten de akıllıca olacaktır.

Waves Nasıl Üretilir

Dijital para dünyasındaki popülerliğini her geçen gün arttıran Waves’in madenciliği yapılamamaktadır.

Waves Forum

Sanal para birimleriyle ilgili her şeyin konuşulduğu ve sayısı gün geçtikçe artan forum sitelerinden, yatırımcılar sık sık fikir alış verisinde bulunuyor.

Waves Haber

Haber akışları ve global piyasalarda yaşanan son gelişmelerin kripto para değerleri üzerinde etkili olduğunu her defasında görüyoruz. Waves’e yatırım yapmak isteyenlerin Waves haberlerini takip etmeleri yararlarına olacaktır.

Waves Nereden Alınır

Kripto para borsalarında Waves, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.