Ankaragücü Taraftarı için ANKA Token

Şanlı tarihi ile gönüllerde taht kuran Ankaragücü’ne destek olmak, oluşturulan özel etkinliklere katılmak ve takımının geleceğinde söz sahibi olmak için Anka Token satın alabilirsiniz.

Bitci.com

ANKA Token ile Ankaragücü’nün Yanında Olun ve Kazanın!

İlk etapta 30 milyon adet üretilecek ve 0,30 TL’den satılacak olacak Anka Token’ı Bitci.com ve Ankaragücü SK App üzerinden satın alabilirsiniz. Anka Token satın alarak hem takımına destek olacak, hem de kazanç elde edebileceksiniz.

Kullanmaya Başlayın
Bitci.com

ANKA Token Nasıl Alınır?

Ankaragücü’ne destek olmak ve kararlarında söz sahibi olabilmek için Anka Token’ı Bitci.com ve Ankaragücü SK App üzerinden satın alabilirsiniz.

VEYA
Bitci.com

İLK ARZ

Ankaragücü SK App ile satın alabilirsiniz

Bitci.com
Bitci.com

BORSADA LİSTELENME

Bitci.com ile satın alabilirsiniz.

Bitci.com
Bitci.com
Bitci.com Mobil ile Kar ve Zarar Takibini Kolayca Yapın

Dünyada bir ilk ve tek olan, ANKA Token, Bitcoin, Ethereum, XRP ve diğer kripto para çiftleri alım satım işlemlerinde kar ve zarar takibi yapabilmenizi sağlayan istatistikler Bitci.com mobil uygulamasında.

Kullanmaya Başlayın
Bitci.com Mobil Cüzdanı ile Kripto Paralarınızı Tek Yerden Yönetin

Bitci.com Mobil Cüzdanı ile ANKA Token ve diğer kripto paralarınızın kontrolü tek bir yerde.

Kullanmaya Başlayın
Bitci.com
Bitci.com Mobil Modunuz Özelliği ile Daha Fazlasını Deneyimleyin

Bitci.com Mobil’de her seviyede yatırımcının kullanımına uygun borsa ekranları ile (Kolay, Standart ve Gelişmiş) işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanmaya Başlayın

Sıkça Sorulan Sorular

ANKA Taraftar Token hakkında sıkça sorulan soruları bir araya getirdik daha fazla bilgi almak için iletişime geçerek sıkça sorulan sorular kısmına katkıda bulunabilirsiniz.

ANKA Token Nedir?

ANKA Token, Ankaragücü taraftarlarının takımı hakkında daha fazla söz sahibi olmasını ve destek olmasını sağlayan Token’dır.

ANKA nedir? Token ile coin arasındaki farklar nelerdir?

ANKA, Ankaragücü taraftarlarına özel oluşturulmuş Token’a verilen addır.

Token, var olan bir Blockchain’de (blokzincirde) bulunan bir varlık/değer/kripto para birimidir. Token’ların kendi blok zincirleri yoktur, mevcut bir kripto para biriminin blok zincirine bağımlıdırlar. Örneğin Chainlink (LINK) bir token’dır, çünkü Ethereum blok zincirinde çalışmaktadır.

Coin ise tamamen kendi blok zinciri bulunan, kendi blok zincirinde çalışan bir varlık/değer/kripto para birimidir. Örneğin Ethereum kendi blok zincirinde çalıştığı için bir coin’dir.

Kripto paralar hakkında bilgi sahibi olmayan kişilere, Taraftar Token’ları nasıl anlatabiliriz?

Kripto paralar, şifrelenmiş, dijital bilgi olarak var olan bir tür para birimi, network’tür (ağ). Herhangi bir bankadan bağımsız olarak çalışan bir kripto para birimi, varlıklar arasında sermaye yaratmayı ve aktarmayı düzenlemek için gelişmiş matematik kullanır. Bir kripto para birimi, bir değişim ortamı olarak veya bir kayıt tutma yöntemi olarak çalışmak üzere tasarlanmış dijital formda bir simgedir. Ağındaki işlemleri güvence altına almak, doğrulamak ve yeni token’lerin (jetonların) yarattığı kontrole sahip olmak için kriptografik algoritmalar kullanır.

İlk kez 2009 yılında açık kaynaklı yazılım olarak piyasaya sürülen Bitcoin, merkeziyetsiz ilk ve en popüler kripto para birimidir. Bitcoin’in piyasaya sürülmesinden bu yana 8 binden fazla altcoin oluşturulmuştur. Altcoin kavramı, Bitcoin’den sonra oluşturulan tüm kripto para birimlerine verilen genel isimdir.

Taraftar token’lar ise taraftarların ve kripto para kullanıcılarının hem yatırım yapabilmeleri hem de tuttukları takımın kulübüne finansal destek sağlamaları, takım ürünlerini edinmeleri ve özel anketlere katılabilmeleri amacıyla oluşturulmuş hizmet token’larıdır.

ANKA Token’ı borsaya açılmadan önce nasıl alabiliriz?

ANKA Token’ın borsaya açılmadan önce ön arzı gerçekleşecektir. Arzın tamamlanmasının ardından Bitci.com borsası ve Ankaragücü App üzerinden işleme açılacaktır.

Diğer Taraftar Token’lardan Farkı Nedir?

ANKA Token, kulübe destek olmak isteyen taraftarlara anket ve özel içerikler ile daha fazla söz sahibi olma imkanı sağlar.

ANKA Token’ı nereden alabiliriz? Türk Lirası dışındaki para birimleri ile de alıp satabilir miyiz?

ANKA Token, Bitci.com kripto para borsası ve Ankaragücü App üzerinden Türk Lirası, Bitcoin, Ethereum ve Bitcicoin ile alınabilir.

ANKA Token aldığımızda kulübümüze nasıl bir fayda sağlayacağız?

ANKA Token, Ankaragücü Spor Kulübüne finansal gelir sağlamak ve taraftarların kulüp hakkında çeşitli kararlar verebilmesini amaçlamak için oluşturulmuş bir utility (hizmet) token’ıdır. ANKA Token’ı yatırım aracı olarak kullanabilir, Ankaragücü App üzerinden kulübünüze özel ürünleri satın alabilir, kampanyalardan yararlanabilir ve çeşitli anketlere katılarak kulübünüz hakkında söz sahibi olabilirsiniz.

ANKA Token yasal mıdır? Alıp satarken komisyon veya vergi ödeyecek miyiz?

ANKA Token’ın alım satımı, Bitci.com kripto para borsası ve Ankaragücü App üzerindeki kullanıcı hesapları üzerinden gerçekleştirilecektir. Ülkemizde token satışına engel herhangi bir yaptırım veya hüküm bulunmamaktadır.

Destek Destek

TL’den arza sunulması planlanan 30 milyon adet Anka Token Bitci.com tarafından satın alınarak tüm Bitcicoin yatırımcılarına dağıtıldı.

Airdrop Detayları —>