TFA Google Authenticator Doğrulama Yöntemine Nasıl Geçebilirim?

Bitci hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üstte yer alan kullanıcı adınız üzerinden ‘’Güvenlik Ayarları’’ seçeceği ile ‘’2FA Güvenlik Ayarları’’ bölümüne ulaşabilirsiniz.  

Pasif durumunda olan Google Authenticator - 2FA bölümünü Aktif hale getirdiğinizde Manuel Barkod Kodu ve QR kodunun olduğu bir ekran açılacaktır.  

Akıllı telefonunuzdan açtığınız Google Authenticator uygulaması üzerinden yeni bir hesap eklemeyi seçtiğinizde ‘’QR Kodunu Tara’’ ve ‘’Kurulum Anahtarı Gir’’ şeklinde iki seçenek gösterilecektir.  

Dilerseniz QR kodu okutarak veya elle kaydetmek üzere size verilen kurulum anahtarını telefonunuza girerek Bitci hesabınızı, Google Authenticator uygulamanıza ekleyebilirsiniz.  

Kurulum anahtarınız, Google Authenticator uygulamanız silindiğinde yeniden aktif etmek için gerekli olacağından dolayı kayıt etmenizi öneririz.  

Son olarak Google Authenticator uygulamanızda Bitci hesabınız için size verilen geçici kodu, ‘’Bitci TFA Kodunuz’’ bölümüne yazarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.  

Sizə daha yaxşı, sürətli və etimadlı xidmət göstərə bilmək üçün saytımızda cookielərdən istifadə edirik. Ətraflı məlumat üçün Cookie Siyasətimizi tədqiq edə bilərsiniz.

Baxış