Bitci OTC Servisini Nedir, Nasıl Kullanabilirim?

Bitci OTC Servisini Nedir, Nasıl Kullanabilirim? 

Nedir? 

OTC “Over The Counter” ile yüksek hacimli işlemlerinizde kullanıcıya özel hizmet anlayışıyla bireysel veya kurumsal hizmet alabilirsiniz. 500.000 TL ve üzeri Bitcoin ve Alt Koin alım satımlarınızda Bitci OTC servisi güvenliği ön plana çıkararak, rekabetçi bir hizmet anlayışı ile sizlere çözümler sunuyor.  

Güvenlik ve gizliliğin dışında daha birçok özellik; 

Birebir Hizmet: Danışmanlık, ticari raporlama, piyasa analizlerine kadar her alanda kişiye özel hizmet. Tüm Sorularınıza yanıt vermek ve yardımcı olmak için her zaman iletişim halinde olacağız. 

Tam varlık Desteği: OTC Bitcoin işlemlerinin dışında Bitci OTC servisi Bitci borsasında listelenmiş bütün fiat paralar ve dijital para birimlerini destekler. 24 saat hizmet: Bitci OTC servisi Amerika, Avrupa ve Asya olmak üzere resmi tatiller hariç kullanıcısına 7/24 destek vermektedir. 

Bitci OTC Servisini Nasıl Kullanabilirim? 

1) Kayıt olun 

Yüksek meblağda kripto para alıp, satmak için öncelikle Bitci.com a üye olun ve hesabınızı onaylı hale getirin daha sonra [email protected] adresine OTC üyelik talebiniz ileterek işlem sürecini başlatın. Yüksek hacimli işlemler yapmak ve Bitci OTC Servisinin müştersi olmak için Bitci Otc Servisinin yüksek seviye doğrulamalı kayıt bölümünden onay almanız gerekmektedir. OTC müşterisi olmak isteyen herkesin kimlik, ikamet ve gelir kanıtını ispat eden belgeler sunması gerekmektedir. 

2) İletişim 

Kaydınızı tamamlayıp [email protected] a mail ile başvurduktan sonra. OTC takımımız sizin ile iletişime geçecek ve canlı iletişim kanalına sizi yönlendirecektir.(Telegram, Whatsapp, Discord, ve Canlı Telefon desteği) 

3) İşlem onayı 

Bitci OTC servisi Canlı iletişim kanallarından alım veya satım için fiyat talebinde de bulunmanız durumunda size fiyat bilgisi ile anlık dönüş yapılır. Size Bitci OTC tarafından verilen fiyatı onaylama süreniz 30 saniyedir. 30 Saniye içinde verilen fiyatı onaylamaz iseniz tekrar talepte bulunmanız gerekir. Fiyatı onaylamanız durumunda teklif edilen fiyat dan alım veya satım tamamlanmış olur. 

ÖNEMLİ: OTC servisinden işlem yapmadan önce Bitci.com da ki hesabınızda alım veya satım yapıncağınız Koin veya Fiat (TRY) hazır bulunmalıdır. Hesabında herhangi bir Koin veya Fiat bulunmayan Bitci OTC üyelerine teklif verilmez. 

4) İşlem tamamlama 

Bitci OTC Servisinde alım veya satım tamamlanması durumunda Bitci.com daki koin veya TRY hesabına gerekli meblalar aktarılır ve size mail yolu ile bilgi verilir. 

Bitci OTC Servisi Şartları ve Uygunluk Durumu  
Minimum Alım-Satım değeri 500.000 TRY  
Uygunluk durumu AML /KYC ve diğer şartlara tabidir. 

Sizə daha yaxşı, sürətli və etimadlı xidmət göstərə bilmək üçün saytımızda cookielərdən istifadə edirik. Ətraflı məlumat üçün Cookie Siyasətimizi tədqiq edə bilərsiniz.

Baxış