Kripto Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Bitci hesabınızdan kripto para çekmek için Cüzdanlarım menüsünden Cüzdanlarım sayfasına gidin. Açılan ekranda çekmek istediğiniz kripto paranın yanındaki “Çekme” sekmesini seçin. İlgili kripto para cüzdan adresinizi girin ve çekmek istediğiniz tutarı girerek çekme emri ver butonuna basın. 

 

Çekme emri ver butonuna bastıktan sonra 2 aşamalı doğrulama devreye alınacaktır.  Google 2FA kullanıyorsanız, 2FA mobil uygulamanızda üretilen tek kullanımlık onay şifresini ilgili alana girip ardından açılan ekranda e-posta adresinize gönderilen onay kodunu da girerek işleminizi başlatabilirsiniz. 

2 aşamalı doğrulama için SMS yöntemini kullanıyorsanız çekme emri ver butonuna tıkladıktan sonra cep telefonunuza bir güvenlik mesajı iletilecektir. Bu mesaj çekim işlem bilgilerini doğrulamanız amacıyla gönderilmiştir. Çekim işleminize ait adres ve miktar bilgilerini kontrol edip doğruluğundan emin olduktan sonra SMS içeriğinde belirtilen çekim onay kodunu girerek ve ardından açılan ekranda e-posta adresinize gönderilen onay kodunu da girerek işleminizi başlatabilirsiniz. 

 

Çekme emri onay işlemlerini tamamlamadığınız sürece kripto para çekim talebinizi iptal edip yeni bir çekim talebi oluşturabilirsiniz.   

Onay süresi ve transferinizin karşı cüzdana ulaşma süresi Bitci’den tamamen bağımsızdır ve ilgili kripto para biriminin ağ yoğunluğuna göre değişiklik gösterir. Herhangi kripto para transferinin Bitci tarafından hızlandırılması mümkün olmadığı için lütfen bu yönde yapılan taleplere yanıt verilemeyeceğini unutmayın. 

Sizə daha yaxşı, sürətli və etimadlı xidmət göstərə bilmək üçün saytımızda cookielərdən istifadə edirik. Ətraflı məlumat üçün Cookie Siyasətimizi tədqiq edə bilərsiniz.

Baxış