Banka Aracılığı ile Yatırma ve Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Banka Aracılığı ile Türk Lirası Yatırma 

Bitci hesabınıza Türk Lirası yatırmak için Cüzdanlarım menüsünde bulunan Cüzdanlarım sayfasını kullanabilirsiniz. 

Açılan ekranda Türk Lirası kısmındaki Yatırma sekmesinden Türk Lirası göndermek için kullanabileceğiniz banka bilgilerine ulaşabilirsiniz. 

 

Alıcı adı ve IBAN bilgileri internet/mobil bankacılığı üzerinden yapacağınız havale/EFT işleminde kullanacağınız bilgilerdir. Transferlerinizi, adınıza kayıtlı, bireysel, vadesiz TL hesapları üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Adınıza kayıtlı hesabınız bulunan tüm bankalardan EFT yoluyla gönderim yapabilirsiniz.  

Her yeni Türk Lirası yatırma işleminizde para yatırmanız için size gösterilen IBAN bilgilerini kontrol etmeli ve yalnızca TL yatırma ekranında belirtilen IBAN numarasına gönderim yapmalısınız. 

 

Bankaların sistemlerinde yaşanan yavaşlık ve arızalar gibi olağan dışı durumlarda transferlerin hesaplarınıza yansıtılması Bitci’den bağımsız olarak daha uzun sürebilmektedir. 

Banka Aracılığı ile Türk Lirası Çekme 

Bitci hesabınızda bulunan Türk Lirası bakiyenizi çekmek için Cüzdanlarım menüsünde bulunan Cüzdanlarım sayfasını kullanabilirsiniz. 
 

Açılan ekranda Türk Lirası kısmındaki Çekme sekmesinden Türk Lirası çekmek için kullanabileceğiniz ödeme yöntemini seçmelisiniz.  
 

IBAN No bilginizi aralarda boşluk bırakmadan, TR ibaresi ile birlikte toplam 26 hane olacak şekilde yazın. 
 

Adınıza kayıtlı banka hesaplarına Türk Lirası çekim işlemlerinizi 7/24 yapabilirsiniz.  
 

Transferler sadece adınıza kayıtlı, bireysel, vadesiz Türk Lirası hesaplarına yapılır ve alıcı hanesi Bitci hesabınızda belirttiğiniz ad ve soyad bilgisi kullanılarak doldurulur. Farklı bir kişinin banka hesabına yapılacak transfer talepleri işleme alınmaz ve banka tarafından iade edilir.  

Çekim talepleri otomatik olarak takip edilmekte ve bir sıra dahilinde gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle çekim talebi oluşturduktan sonra ayrıca bir bildirimde bulunmanız gerekmemektedir. 

 Minimum çekim tutarı 10 TL’dir. 

Sizə daha yaxşı, sürətli və etimadlı xidmət göstərə bilmək üçün saytımızda cookielərdən istifadə edirik. Ətraflı məlumat üçün Cookie Siyasətimizi tədqiq edə bilərsiniz.

Baxış