Brezilya Milli Futbol Takımı

Bitci.com'un Brezilya taraftarları için geliştirdiği Brezilya Taraftar Tokeni sayesinde milli takımı desteklerken size özel deneyimler kazanabilirsiniz.

BORSADA LİSTELENİYOR

{{getChange(market.BFT_BITCI.Change24H)}} {{numberSeperate(market.BFT_BITCI.Price)}} BITCI
Markete Git ->
bft
bft
BFT TOKEN

Brezilya Milli Takımını Desteklerken Kazanın!

Brezilya Taraftar Tokenları, Bitcichain altyapısında sunulmaktadır. Brezilya Taraftar Tokenları satın alarak milli takımı destekleyebilir ve özel deneyimlere, anketlere ve ödüllere katılarak milli takımda söz sahibi olabilirsiniz.

bft

BFT

Satış Tarihi
27.07.2021 / 17:00
Bitiş Tarihi
17.08.2021 / 17:00
Listelenme Tarihi
25.08.2021 / 17:00
Maksimum Token Alış Miktarı
6.000
Arz
30.000.000
Toplam
100.000.000
%{{supplyPercentage}}

Satış Tamamlandı

SIKÇA SORULAN SORULAR

BFT Token Nedir?

BFT Token, Bitcichain blok zinciri ağında yazılmış gerçek bir tokendir. Benzer projelerden farklı olarak, soğuk cüzdanlar, kapalı bir ekosistemden bağımsız olarak, anlaşmalar doğrultusunda ticaret platformlarında işlem görebilir.

Neden BFT Token Almalıyım?

BFT Token satın alarak, Brezil Milli Takımı’ndan eşsiz deneyimler ve ödüller kazanma şansına sahip olurken aynı zamanda interaktif oylamalara da katılabileceksiniz.

BFT Token nasıl alınır?

BFT Token’ı 27 Temmuz'da bitci.com borsasında arza sunuldaktan sonra satın alabileceksiniz. BFT Token satın almak için önce Bitcicoin almalısınız.

BFT Token ne zaman satılacak?

Duyuruları Bitci.com sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılacaktır.

bft
Bitci mobil uygulamasını indirin!

Brazil Token’larınızı uygulama içerisinde bulunan borsa ve Bitci.com üzerinden alıp satabilir veya uygulama içerisinde harcayabilirsiniz.

Size daha iyi, hızlı ve güvenli hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

İncele