Brezilya Milli Futbol Takımı

Bitci.com'un Brezilya taraftarları için geliştirdiği Brezilya Taraftar Tokeni sayesinde milli takımı desteklerken size özel deneyimler kazanabilirsiniz.

СПИСАНО НА БОРСАТА

{{getChange(market.BFT_BITCI.Change24H)}} {{numberSeperate(market.BFT_BITCI.Price)}} BITCI
Отидете на пазар ->
bft
bft
BFT TOKEN

Brezilya Milli Takımını Desteklerken Kazanın!

Brezilya Taraftar Tokenları, Bitcichain altyapısında sunulmaktadır. Brezilya Taraftar Tokenları satın alarak milli takımı destekleyebilir ve özel deneyimlere, anketlere ve ödüllere katılarak milli takımda söz sahibi olabilirsiniz.

bft

BFT

Satış Tarihi
27.07.2021 / 17:00
Крайна дата
17.08.2021 / 17:00
Listelenme Tarihi
25.08.2021 / 17:00
Maksimum Token Alış Miktarı
6.000
Arz
30.000.000
Обща сума
100.000.000
%{{supplyPercentage}}

Продажбата завърши

ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЪПРОСИ

BFT Какво е Token?

BFT Token, Bitcichain blok zinciri ağında yazılmış gerçek bir tokendir. Benzer projelerden farklı olarak, soğuk cüzdanlar, kapalı bir ekosistemden bağımsız olarak, anlaşmalar doğrultusunda ticaret platformlarında işlem görebilir.

Защо да купувам BFT токени?

BFT Token satın alarak, Brezil Milli Takımı’ndan eşsiz deneyimler ve ödüller kazanma şansına sahip olurken aynı zamanda interaktif oylamalara da katılabileceksiniz.

BFT Как да получите токен?

BFT Token’ı 27 Temmuz'da bitci.com borsasında arza sunuldaktan sonra satın alabileceksiniz. BFT Token satın almak için önce Bitcicoin almalısınız.

BFT Token ne zaman satılacak?

Duyuruları Bitci.com sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılacaktır.

bft
Изтеглете мобилното приложение Bitci!

Можете да купувате и продавате своите токени Brazil на фондовия пазар и Bitci.com в рамките на приложението или да ги харчите в рамките на приложението.

Ние използваме бисквитки в нашия сайт с цел да ви предоставим по-добра, бърза и безопасна услуга. За подробна информация можете да прегледате нашата Политика за бисквитките.

Преглед