Hediye RFT Token Yarışması

Bitci

Bitci

Hem Rangers kazansın hem de sen kazan!

 

Rangers&Livingston maçında Rangers’ın attığı her gole 50 RFT hediye!

@Bitcicom’u takip et.

Bu tweeti alıntıla ve Rangers’ın kuruluş tarihini #KazananlarınYanında hashtagini kullanarak paylaş.

Hediye tokenleri kazanan 5 kişiden biri olma şansını yakala!

Katılım Şartları

Yarışma, Bitci Teknoloji A.Ş. tarafından, @bitcicom Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirilecektir.

Yarışma için @bitcicom hesabından paylaşılan içeriği alıntılayarak, içerikte belirtilen şekilde yarışmaya katılan kişiler arasından kazanan 5 kişiye Çarşamba günü gerçekleşecek Rangers&Livingston maçına özel  Rangers Fan Token hediye edilecektir.

Katılım için Twitter hesabının katılım anından maçın başlangıç anına kadar açık olması gerekmektedir. Kilitli hesaplarla katılım geçersiz sayılacaktır.

Kazananların belirlenmesinin ardından, kazananlar ile Twitter DM üzerinden iletişime geçilecek ve katılımcı ile arkadaşının Bitci.com üyelik bilgileri ve RFT yatırma cüzdan adresleri istenecektir. 5 saat içinde bilgileri sağlamayan kullanıcılar hediyelerinden vazgeçmiş ve yedek kazananlara devretmiş sayılacaklardır.

18 yaşın altındakiler katılamaz.

Kazanılan hediye, yarışmaya katılan Bitci.com kullanıcısına ve belirttiği arkadaşına aittir. Başka kişilere devredilemez, satılamaz ya da başka bir şekilde kullanılamaz.

Tüm katılımcılar, Katılım Şartları’nı kabul etmiş sayılırlar.

Twitter.com platformundan ve bu platforma erişimden kaynaklanabilecek teknik problemlerden sorumluluk kabul edilmez.

Katılımcıların herhangi bir yöntem ile sistemi veya yarışmayı manipüle etme durumlarında değerlendirme ve iptal hakkı Bitci Teknoloji A.Ş.’ye aittir.

Bitci Teknoloji A.Ş., Katılım Şartları üzerindeki düzenleme ve değişiklik haklarını saklı tutar.

Ние използваме бисквитки в нашия сайт с цел да ви предоставим по-добра, бърза и безопасна услуга. За подробна информация можете да прегледате нашата Политика за бисквитките.

Преглед