Türkiye Basketbol Federasyonu

Türkiye Basketbol Federasyon taraftarları için Bitci.com tarafından geliştirilen Türkiye Basketbol Federasyon Fan Token sayesinde kulübüne destek olurken sen de kazanabilirsin.

СПИСАНО НА БОРСАТА

{{getChange(market.TBFT_BITCI.Change24H)}} {{numberSeperate(market.TBFT_BITCI.Price)}} BITCI
Отидете на пазар ->
tbf
tbf
TBFT TOKEN

Takımını Desteklerken Kazan!

Türkiye Basketbol Federasyon Taraftar Tokenlar, Bitcichain altyapısında sunulur. Sen de Türkiye Basketbol Federasyon Fan Token satın alarak takımını destekleyebilir, taraftarlar için oluşturulan özel etkinliklere ve anketlere katılarak kulübün hakkında söz sahibi olabilirsin.

tbf

TBFT

Satış Tarihi
29.03.2021 / 15:00
Крайна дата
31.03.2021 / 15:00
Listelenme Tarihi
17.04.2021 / 15:00
Maksimum Token Alış Miktarı
-
Arz
10.000.000
Обща сума
10.000.000
Pariteler
BITCI
%{{supplyPercentage}}

Продажбата завърши

tbf
Hidayet Türkoğlu Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı
Türkiye Basketbol Federasyonu ve Bitci Teknoloji arasındaki iş birliğini sizlere duyurmanın heyecanını yaşıyoruz. Blockchain teknolojisinin ülkemizdeki öncü kurumlarından Bitci Teknoloji’yi iş ortaklarımız arasına dâhil ettiğimiz için mutluyuz. Kadın ve erkek milli takımlarımızın Avrupa Şampiyonaları’ndaki mücadelesinde Bitci, millilerimizin yanında olacak. İnanıyorum ki; milli takımlarımız hepimizi gururlandıran başarılar kazanırken Bitci Teknoloji de diğer iş ortaklarımız gibi gücümüze güç katacak. Bitci Teknoloji CEO’su Sayın Onur Altan Tan’a basketbola duydukları güven için bir kez daha teşekkür ediyor, yaptığımız sponsorluk anlaşmasının camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.

ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЪПРОСИ

TBFT Какво е Token?

TBFT Token е токен проект, разработен върху инфраструктурата на Bitcichain.

Защо да купувам TBFT токени?

Можете да си купите TBFT токени, за да участвате в събитията, които ще се случат в екосистемата Türkiye Basketbol Federasyon и да инвестирате едновременно.

TBFT Как да получите токен?

TBFT Token Bitci.com üzerinden satın alınabilir.

TBFT Token ne zaman satılacak?

Duyuruları Bitci.com sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılacaktır.

Fan Token alım limitleri nelerdir?

Fan Token alım limitleriyle ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

tbf
Изтеглете мобилното приложение Bitci!

Можете да купувате и продавате своите токени Türkiye Basketbol Federasyon на фондовия пазар и Bitci.com в рамките на приложението или да ги харчите в рамките на приложението.

Ние използваме бисквитки в нашия сайт с цел да ви предоставим по-добра, бърза и безопасна услуга. За подробна информация можете да прегледате нашата Политика за бисквитките.

Преглед