Wolverhampton Wanderers

Wolverhampton Wanderers taraftarları için Bitci.com tarafından geliştirilen Wolverhampton Wanderers Fan Token sayesinde takımına destek olurken sen de kazanabilirsin.

ПРЕДПРОДАЖБА

00 Ден
00 Saat
00 Dakika
00 Saniye

Дата на предварителна продажба:

wolves
wolves

WFT

Satış Tarihi
TBA
Крайна дата
TBA
Listelenme Tarihi
TBA
Maksimum Token Alış Miktarı
TBA
Arz
TBA
Обща сума
TBA
wolves
Russell Jones Wolves F.C. Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür
21/22 sezonu resmi forma kol sponsorumuz Bitci.com’un Wolves ailesine katılmasından dolayı çok mutluyuz. Bitci.com ile gerçekleştirdiğimiz konuşmalar sırasında, bizim büyüme heyecanımızı ve yenilikçi, meydan okuyan değer sistemimizi paylaştıklarını gördük. McLaren ve Rangers ile başarılı partnerlikleri bulunan Bitci.com’un Premier Lig’deki ilk iş ortağı olduk. Fan token projesi, İngiltere ve diğer ülkelerde bulunan taraftarlarımızın kulüpleriyle olan etkileşimlerini artırmak için yeni bir yol. Bu projeyi hayata geçirmeyi dört gözle bekliyoruz.

ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЪПРОСИ

WFT Какво е Token?

WFT Token е токен проект, разработен върху инфраструктурата на Bitcichain.

Защо да купувам WFT токени?

Можете да си купите WFT токени, за да участвате в събитията, които ще се случат в екосистемата Wolverhampton Wanderers и да инвестирате едновременно.

WFT Как да получите токен?

WFT Token Bitci.com üzerinden satın alınabilir.

WFT Token ne zaman satılacak?

Duyuruları Bitci.com sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılacaktır.

wolves
Изтеглете мобилното приложение Bitci!

Можете да купувате и продавате своите токени Wolverhampton Wanderers на фондовия пазар и Bitci.com в рамките на приложението или да ги харчите в рамките на приложението.

Ние използваме бисквитки в нашия сайт с цел да ви предоставим по-добра, бърза и безопасна услуга. За подробна информация можете да прегледате нашата Политика за бисквитките.

Преглед