Real Betis

Real Betis taraftarları için Bitci.com tarafından geliştirilen Real Betis Fan Token sayesinde kulübüne destek olurken sende kazanabilirsin.

ÖN SATIŞ

00 Gün
00 Saat
00 Dakika
00 Saniye

Ön Satış Tarihi:

realbetis
realbetis
RBT TOKEN

Takımını Desteklerken Kazan!

Real Betis Taraftar Tokenlar, Bitcichain altyapısında sunulur. Sen de Real Betis Fan Token satın alarak takımını destekleyebilir, taraftarlar için oluşturulan özel etkinliklere ve anketlere katılarak kulübün hakkında söz sahibi olabilirsin.

realbetis

RBT

Satış Tarihi
TBA
Bitiş Tarihi
TBA
Listelenme Tarihi
TBA
Maksimum Token Alış Miktarı
TBA
Arz
TBA
Toplam
TBA
realbetis
Ramón Alarcón Real Betis Balompié Genel Menajeri
Bitci.com ve Real Betis’in anlaşmasından çok memnunuz. Küresel pazarını genişletme arayışında olan kulübümüzün imajını, uluslararası gelişmeyi hedefleyen bir şirketle birleştirdik. 3 yıl sürecek anlaşmada Bitci.com formamızda ayrıcalıklı bir konumda yerini alacak.

SIKÇA SORULAN SORULAR

RBT Token Nedir?

RBT Token Bitcichain altyapısında geliştirilen bir token projesidir.

Neden RBT Token Almalıyım?

Real Betis ekosisteminde yer alacak etkinliklerde söz sahibi olmak ve aynı zamanda yatırım yapmak için RBT Token satın alabilirsiniz.

RBT Token nasıl alınır?

RBT Token Bitci.com üzerinden satın alınabilir.

RBT Token ne zaman satılacak?

Duyuruları Bitci.com sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılacaktır.

realbetis
Bitci mobil uygulamasını indirin!

Real Betis Token’larınızı uygulama içerisinde bulunan borsa ve Bitci.com üzerinden alıp satabilir veya uygulama içerisinde harcayabilirsiniz.

Na našoj web stranici koristimo kolačiće kako bismo vam pružili bolju, bržu i sigurniju uslugu. Za detaljne informacije možete pregledati našu Politiku o kolačićima.

İncele