Ankara Gücü-Denizlispor Bitci Derbisine Özel Forma Çekilişi

Bitci

Bitci

Katılım Şartları

Yarışma, Bitci Teknoloji A.Ş. tarafından, @bitcicom Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirilecektir.

Yarışma için @bitcicom hesabından paylaşılan içeriği alıntılayarak, içerikte belirtilen şekilde yarışmaya katılan kişiler arasından Ankaragücü ve Denizlispor takımları için, her takım taraftarından 1’er kişi birer adet forma kazanacaktır.

Katılım için Twitter hesabının katılım anından maçın başlangıç anına kadar açık olması gerekmektedir. Kilitli hesaplarla katılım geçersiz sayılacaktır.

Kazananların belirlenmesinin ardından, kazananlar ile Twitter DM üzerinden iletişime geçilecek ve bitci.com üyelik bilgileri istenecektir. 5 saat içinde bilgileri sağlamayan kullanıcılar hediyelerinden vazgeçmiş ve yedek kazananlara devretmiş sayılacaklardır.

18 yaşın altındakiler katılamaz.

Kazanılan hediye, yarışmaya katılan bitci.com kullanıcısına aittir. Başka kişilere devredilemez, satılamaz ya da başka bir şekilde kullanılamaz.

Tüm katılımcılar, Katılım Şartları’nı kabul etmiş sayılırlar.

Twitter.com platformundan ve bu platforma erişimden kaynaklanabilecek teknik problemlerden sorumluluk kabul edilmez.

Katılımcıların herhangi bir yöntem ile sistemi veya yarışmayı manipüle etme durumlarında değerlendirme ve iptal hakkı Bitci Teknoloji A.Ş.’ye aittir.

Bitci Teknoloji A.Ş. Katılım Şartları üzerindeki düzenleme ve değişiklik haklarını saklı tutar.

Na našich stránkách používáme cookies, abychom vám poskytli lepší, rychlejší a bezpečnější služby. Můžete si přečíst podrobné informace o našich zásadách používání souborů cookie.