Beşiktaş-Dortmund Maçı Bilet Yarışması

Bitci

Bitci

Katılım Şartları

1. Yarışma, Bitci Teknoloji A.Ş. tarafından, @bitcicom Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirilecektir.

2. Yarışma için @bitcicom hesabından paylaşılan içeriği alıntılayarak, içerikte belirtilen şekilde yarışmaya katılan kişiler arasından kazanan 25 kişiye 15 Eylül Çarşamba gerçekleşecek Beşiktaş - Borussia Dortmund maçına 2’şer adet bilet hediye edilecektir.

3. Katılım için Twitter hesabının katılım anından maçın başlangıç anına kadar açık olması gerekmektedir. Kilitli hesaplarla katılım geçersiz sayılacaktır.

4. Kazananların belirlenmesinin ardından, kazananlar ile Twitter DM üzerinden iletişime geçilecek ve katılımcı ile arkadaşının Bitci.com üyelik bilgileri istenecektir. 5 saat içinde bilgileri sağlamayan kullanıcılar hediyelerinden vazgeçmiş ve yedek kazananlara devretmiş sayılacaklardır.

5. Maça ulaşım ve girişle ilgili, maç saatine yetişme, aşı zorunluluğu, Passolig üyeliği gibi tüm sorumluluklar, kazananların kendisine aittir. Bitci Teknoloji A.Ş. bu konularda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

6. 18 yaşın altındakiler katılamaz.

7. Kazanılan hediye, yarışmaya katılan Bitci.com kullanıcısına ve belirttiği arkadaşına aittir. Başka kişilere devredilemez, satılamaz ya da başka bir şekilde kullanılamaz.

8. Tüm katılımcılar, Katılım Şartları’nı kabul etmiş sayılırlar.

9. Twitter.com platformundan ve bu platforma erişimden kaynaklanabilecek teknik problemlerden sorumluluk kabul edilmez.

10. Katılımcıların herhangi bir yöntem ile sistemi veya yarışmayı manipüle etme durumlarında değerlendirme ve iptal hakkı Bitci Teknoloji A.Ş.’ye aittir.

 

Bitci Teknoloji A.Ş., Katılım Şartları üzerindeki düzenleme ve değişiklik haklarını saklı tutar.

Na našich stránkách používáme cookies, abychom vám poskytli lepší, rychlejší a bezpečnější služby. Můžete si přečíst podrobné informace o našich zásadách používání souborů cookie.