Bitci'ye Nasıl Kayıt Olunur?

Bitci.com'daki “Hesap Oluşturun” butonuna tıklayarak ücretsiz kayıt formuna ulaşabilirsiniz. 

Kayıt formunun ilk adımında talep edilen Ad Soyad, Güncel Cep Telefonu Numarası, Şifre, varsa Referans Kodu ve 18 yaşında olduğunuzu onaylama simgesini işaretledikten sonra “Üye Ol” düğmesine tıklayarak ikinci adıma geçebilirsiniz.

Kayıt formunun ikinci adımında ilk adımda girmiş olduğunuz güncel cep telefonu numarasına gönderilen SMS doğrulama kodunu girmeniz istenecek. Kodu girdikten sonra  “Gönder” butonuna tıklayarak üçüncü adıma geçebilirsiniz. 

Kayıt formunun üçüncü adımında güncel e-posta adresinizi girmeniz istenecek. E-Posta adresinizi girdikten sonra “Onay Linki Gönder” butonuna tıklayın. Girmiş olduğunuz E-Posta adresine gönderilecek linke tıklayarak üyelik işlemlerine devam edebilirsiniz. 

 

E-Posta adresinize gelen üyelik onayı E-Postasını onayladıktan sonra Bitci giriş ekranı açılacaktır.   E-Posta/Cep Telefonu Numarası ve şifrenizi girdikten sonra kayıt esnasında belirtmiş olduğunuz telefon numarasına gelen SMS ile İki Aşamalı Güvenlik Kodu’nu kullanarak Bitci’ye erişim sağlayabilirsiniz. 

Na našich stránkách používáme cookies, abychom vám poskytli lepší, rychlejší a bezpečnější služby. Můžete si přečíst podrobné informace o našich zásadách používání souborů cookie.