Bitcicoin ile şimdi tanışın!

Bitcichain blok zincirinin mainnet coini olan Bitcicoin, Bitcichain blok zinciri üzerinde oluşturulan Taraftar Token ve NFT projeleri ile değer kazanır.

bitci

Kayıt Ol

Benzersiz Taraftar Token’lar ve çok daha fazlası için ücretsiz bir şekilde hemen şimdi kayıt olun!

Davet Et

Referans Programı ile kayıt olan kullanıcıların yaptığı her işlem için %25 oranında kazanç elde edin!

Kazanmaya Hemen Başla

Referans kodunuzu hemen oluşturun ve Bitci.com Referans Programı ile bugün kazanmaya başlayın!

Bitcicoin

Türkiye'nin ilk kendi Blockchain ağına sahip Kripto Parası Bitcicoin!

Bitcichain blok zincirinin mainnet coini olan Bitcicoin, Bitcichain blok zinciri üzerinde oluşturulan Taraftar Token ve NFT projeleri ile değer kazanır. Bitcichain üzerindeki tokenların transferlerinde blokzincir ağ ücreti Bitcicoin ile ödenir.

Bitcicoin, Bitci Teknoloji tarafından geliştirilen Bitci E-Wallet cüzdanlarında kolaylıkla saklanabilir. Bitcicoin, Bitci.com ve işlem gördüğü tüm borsalarda alınıp satılabilir.

Whitepaper —>

Bitci.com’u Keşfet!

En uygun komisyon oranları, Kolay Alım ve Satım seçenekleri, Kar ve Zarar Takibi ve 7/24 kesintisiz hızlı destek kanalları aracılığı ile Bitci.com’u keşfedin!

bitci

Kolay Al Sat

Sistemimizde yer alan farklı arayüzler ile her seviyede yatırımcının kullanımına uygun borsa ekranları ile işlemlerinizi gerçekleştirin.

bitci

7/24 Destek

Sistemimizde yer alan farklı arayüzler ile her seviyede yatırımcının kullanımına uygun borsa ekranları ile işlemlerinizi gerçekleştirin.

bitci

Kar & Zarar Takibi

Bitcoin, Bitcicoin ve diğer kripto para çiftleri alım satım işlemlerinde gelişmiş kar ve zarar takibi yapabilmenizi sağlayan istatistikler Bitci.com’da.

Topluluğumuza Katılın

Bitci.com ve Bitcicoin hakkında daha fazla bilgi edinip güncel duyurular için takipte kalın

Χρησιμοποιούμε cookies στον ιστότοπό μας για να σας παρέχουμε μια καλύτερη, γρηγορότερη και ασφαλέστερη υπηρεσία. Για λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στην Πολιτική Cookie.

Ανασκόπηση