Wolverhampton Wanderers

Wolverhampton Wanderers taraftarları için Bitci.com tarafından geliştirilen Wolverhampton Wanderers Fan Token sayesinde takımına destek olurken sen de kazanabilirsin.

ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ

00 Μέρα
00 Ώρα
00 Λεπτό
00 Δευτερόλεπτο

Ημερομηνία Προπώλησης:

wolves
wolves

WFT

Ημερομηνία Πώλησης
TBA
Ημερομηνία Λήξης
TBA
Ημερομηνία Εισαγωγής
TBA
Μέγιστη Ποσότητα Αγοράς Token
TBA
Προμήθεια
TBA
Σύνολο
TBA
wolves
Russell Jones Wolves F.C. Γενικός Διευθυντής Μάρκετινγκ
21/22 sezonu resmi forma kol sponsorumuz Bitci.com’un Wolves ailesine katılmasından dolayı çok mutluyuz. Bitci.com ile gerçekleştirdiğimiz konuşmalar sırasında, bizim büyüme heyecanımızı ve yenilikçi, meydan okuyan değer sistemimizi paylaştıklarını gördük. McLaren ve Rangers ile başarılı partnerlikleri bulunan Bitci.com’un Premier Lig’deki ilk iş ortağı olduk. Fan token projesi, İngiltere ve diğer ülkelerde bulunan taraftarlarımızın kulüpleriyle olan etkileşimlerini artırmak için yeni bir yol. Bu projeyi hayata geçirmeyi dört gözle bekliyoruz.

ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ

Τι είναι το Token WFT;

Το Token WFT είναι ένα έργο token που αναπτύχθηκε στην υποδομή Bitcichain.

Γιατί πρέπει να αγοράσω το Token WFT;

Μπορείτε να αγοράσετε το Token WFT για να έχετε λόγο σε εκδηλώσεις που θα λάβουν χώρα στο οικοσύστημα Wolverhampton Wanderers και επίσης να επενδύσετε.

Πώς να αγοράσετε το Token WFT;

Το Token WFT μπορεί να αγοραστεί μέσω Bitci.com.

Πότε θα πουληθεί το Token WFT;

Οι ανακοινώσεις θα κοινοποιηθούν μέσω των λογαριασμών κοινωνικής δικτύωσης του Bitci.com.

wolves
Κατεβάστε την εφαρμογή Bitci για κινητά!

Μπορείτε να αγοράσετε και να πουλήσετε τα Wolverhampton Wanderers Token σας μέσω του χρηματιστηρίου στην εφαρμογή και στο Bitci.com ή να τα ξοδέψετε στην εφαρμογή.

Χρησιμοποιούμε cookies στον ιστότοπό μας για να σας παρέχουμε μια καλύτερη, γρηγορότερη και ασφαλέστερη υπηρεσία. Για λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στην Πολιτική Cookie.

Ανασκόπηση