- Kapat

Bütün OTC işlemleriniz Bitci.com'da!

Bütün OTC işlemlerinizi Bitci kripto para borsasında yapabilirsiniz.

Hesap Oluşturun
OTC
OTC

7/24 Destek

Günün her saati ulaşabileceğiniz destek sistemimiz sayesinde istediğiniz zaman sorularınıza yanıt bulabileceksiniz.

OTC

Ticari Raporlama

Oluşturacağımız Ticari Raporlama ile birlikte daha fazla kazanç elde edebileceksiniz.

OTC

Piyasa Analizleri

Müşterilerimiz için oluşturduğumuz piyasa analizleri, daha emin adımlarla ilerlemenizi sağlayacak.

Bitci OTC Servisi Nedir ?

Bütün OTC işlemlerinizi Bitci kripto para borsasında yapabilirsiniz.

Misyonumuz kaliteli hizmet, yüksek likidite ve kullanıcıya özel hizmet anlayışıyla hem kişilere hem de kurumlara hizmet sunmakdır. 500.000TL ve üzeri Bitcoin ve Alt Koin alım satımlarınızda Bitci OTC servisi güvenliği ön plana çıkararak, rekabetçi bir hizmet anlayışı ile sizlere çözümler sunuyor.

Bitci
OTC
Kayıt olun

Yüksek meblağda kripto para alıp, satmak için öncelikle Bitci.com a üye olun ve hesabınızı onaylı hale getirin daha sonra otc@bitci.com adresine OTC üyelik talebiniz ileterek işlem sürecini başlatın. Yüksek hacimli işlemler yapmak ve Bitci OTC Servisinin müştersi olmak için Bitci Otc Servisinin yüksek seviye doğrulamalı kayıt bölümünden onay almanız gerekmektedir. OTC müşterisi olmak isteyen herkesin kimlik, ikamet ve gelir kanıtını ispat eden belgeler sunması gerekmektedir.

OTC
İletişime Geçin

Kaydınızı tamamlayıp otc@bitci.com a mail ile başvurduktan sonra. OTC takımımız sizin ile iletişime geçecek ve canlı iletişim kanalına sizi yönlendirecektir. (Telegram, Whatsapp, Discord, ve Canlı Telefon desteği)

OTC
İşlem onayı

Bitci OTC servisi Canlı iletişim kanallarından alım veya satım için fiyat talebinde de bulunmanız durumunda size fiyat bilgisi ile anlık dönüş yapılır. Size Bitci OTC tarafından verilen fiyatı onaylama süreniz 30 saniyedir. 30 Saniye içinde verilen fiyatı onaylamaz iseniz tekrar talepte bulunmanız gerekir. Fiyatı onaylamanız durumunda teklif edilen fiyat dan alım veya satım tamamlanmış olur.

OTC
İşlem tamamlama

Bitci OTC Servisinde alım veya satım tamamlanması durumunda Bitci.com daki koin veya TRY hesabına gerekli meblalar aktarılır ve size mail yolu ile bilgi verilir.

OTC Servisi Şartları

Kripto paraları hızlı ve güvenli bir şekilde alıp satmaya hemen başla!

XRP Ethereum Bitcoin
Soporte

Size daha iyi, hızlı ve güvenli hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.