Eskişehirspor taraftarı için ESES Token

ESK taraftarları için geliştirilen yeni bir uygulama. Kulübümüzün kararlarını etkilemek için oy sahibi olun. Sesinizi duyurun, Karşıyaka Spor Kulübüne özel ödüller kazanma şansı yakalayın ve hayatınızın fırsatını yaşamak için şimdi hesap oluşturun.

Eskişehirspor App
Bitci.com
1. ADIM
Üyelik Oluşturma

Karşımıza çıkan ekrana Telefon Numaramızı yazıp şifremizi belirliyoruz. Şifremiz En az 1 Büyük harf, 1 küçük harf, rakam ve özel karakterden oluşacak şekilde en az 8 en fazla 15 haneden oluşabilir.

2. ADIM
SMS Doğrulama

SMS ile gelen 6 haneli doğrulama kodunu karşımıza gelen alana giriyoruz. (uygulamaya SMS leri okuma izni verirseniz 6 haneli doğrulama kodunu sistem sizin yerine alana yazacak ve bir sonraki adıma otomatik olarak yönlendirecektir.

3. ADIM
E-posta Doğrulama

Sisteme kaydetmek istediğimiz E-posta adresinizi yazıyorsunuz ve “E-Posta Adresime Kod Gönder” butonuna tıklıyoruz. Sistem size bir doğrulama linki gönderiyor. Gelen doğrulama linkine tıkladığınız zaman tarayıcı üzerinden Bitci.com adresine yönlendiriliyorsunuz ve E-posta Adresinizin doğrulandığına dair bir mesaj veriliyor.

Bu adımdan sonra tekrar uygulamaya dönüp bir sonraki adımdan devam edebilirsiniz. Sistem sizi uygulama üzerinde otomatik olarak kimlik bilgileri doğrulama alanına yönlendirecektir.

4. ADIM
Kimlik Doğrulama

Kimlikbilgilerinizi doğrulamak için belge türünüzü seçip istenilen bilgileri kimliğinizde gözüktüğü gibi yazmanız gerekiyor. Bilgilerinizi eksiksiz şekilde doldurup “Bilgilerimi Onaya Gönder” Butonuna Tıklıyoruz.

T.C. İçişleri Bakanlığı üzerinden kimlik bilgilerinizin doğruluğu kontrol ediliyor ve hatalı bir bilgi yoksa onaylanıp sonraki adıma yönlendiriliyorsunuz.

5. ADIM
Hesap Onayı

Hesap Onay adımında sizden istenilen fotoğrafların yüklemesini yapıyorsunuz ve hesabınızı onaya gönderiyorsunuz. İsterseniz bu adımı atlayıp daha sonra ayarlar sekmesinden hesap onayı alanından yapabilirsiniz.

6. ADIM
PIN Kodu Belirleme

Hesap Onayı adımını başarı ile geçtikten veya atladıktna sonra sistem sizi “PIN Kodu” oluşturma alanına yönlendirir. 4 Haneli ve rakamlardan oluşan bir PIN Kodu belirlemeniz gerekiyor.

PIN Kodu oluşturmak zorunludur ve oluşturduğunuz PIN Kodunuzu unutmayı. Yapılacak tüm çekme işlemlerinde ve Giriş yaptığınızda sizlerden PIN Kodu istenecektir. Unutmanız durumunda ise Destek Ekibinden yardım isteyin.

T.C. İç İşleri bakanlığı üzerinden kimlik bilgilerinizin doğruluğu kontrol ediliyor ve hatalı bir bilgi yoksa onaylanıp sonraki adıma yönlendiriliyorsunuz.

7. ADIM
ESES Token Satın Alma

Uygulamanın “Sol Üst” tarafında bulunan “MENÜ” simgesine tıklıyoruz.

Karşımıza çıkan menüde en üstte bulunan "Eses TOKEN" sekmesine tıklayıp token bilgilerinin bulunduğu sayfaya gidiyoruz.

8. ADIM
ESES Token Satın Alma

Eses TOKEN tanıtım sayfasında en üstte bulunan Slider’a tıklayabilir veya sayfanın altında bulunan “HEMEN SATIN AL” butonuna basarak ödeme seçenecekleri sayfasına gidebilirsiniz.

9. ADIM
Ödeme Seçimi

Ödeme seçenekleri sayfasında Havale / EFT – Bitcoin – Ethereum veya Bitcicoin ile Eses Token satın alabilirsiniz.

10. ADIM
Havale / EFT ile ESES Token satın alma

Banka yoluyla para göndererek TRY karşılığı almak için bu seçeneği kullanabilirsiniz. Havale / EFT’yi seçtiğimiz zaman karşımıza çıkan ekranda "NE KADARLIK ALMAK İSTİYORSUN" veya "KAÇ ADET ALMAK İSTİYORSUN" bu alanlara isterseniz almak istediğiniz TÜRK LİRASI Miktarını yazabilir veya almak istediğiniz Eses TOKEN adedini yazabilirsiniz. Hangi seçeneği doldurursanız sistem diğer alanı otomatik olarak hesaplayıp kendisi dolduracaktır.

Ziraat Bankası Havale / EFT veya Vakıfbank Havale ödeme seçeneklerinden birisini seçiyoruz ve TRY yatırma emri ver butonuna tıklıyoruz.

İŞTE BU KADAR!
İşlem Tamamlandı

Alanlarımızı doldurduktan sonra “Alış İşlemini Onayla” butonuna tıklıyoruz ve Eses Token’larınız otomatik olarak bakiyenize aktarılıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Eses Taraftar Token hakkında sıkça sorulan soruları bir araya getirdik daha fazla bilgi almak için
iletişime geçerek sıkça sorulan sorular kısmına katkıda bulunabilirsiniz.

Eses Taraftar Token Nedir?

Eses Taraftar Token, Eskişehirspor taraftarlarının takımı hakkında daha fazla söz sahibi olmasını ve destek olmasını sağlayan Token’dır.

Diğer Taraftar Token'lardan Farkı Nedir?

Eses Taraftar Token, kulübe destek olmak isteyen taraftarlara anket ve özel içerikler ile daha fazla söz sahibi olma imkanı sağlar.

Eses Taraftar Token Nasıl Alınır?

Eses Taraftar Token ön satış başlangıcı sonrasında Bitci.com kripto para borsasından veya Eskişehirspor App den alınabilir.

Eses Taraftar Token’ın Mobil Uygulaması Var Mı?

İsteyen kullanıcılar Bitci.com üzerinden veya Eskişehirspor üzerinden Eses Taraftar Token satın alabilir.

Destek Destek