Wolverhampton Wanderers

Wolverhampton Wanderers taraftarları için Bitci.com tarafından geliştirilen Wolverhampton Wanderers Fan Token sayesinde takımına destek olurken sen de kazanabilirsin.

PRETPRODAJA

00 Dan
00 Sat
00 Minuta
00 Sekunda

Datum pretprodaje:

wolves
wolves

WFT

Datum prodaje
TBA
Datum završetka
TBA
Datum uvrštenja
TBA
Potraživanja
TBA
Ukupno
TBA
Pariteler
TBA
wolves
Russell Jones Wolves F.C. Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür
21/22 sezonu resmi forma kol sponsorumuz Bitci.com’un Wolves ailesine katılmasından dolayı çok mutluyuz. Bitci.com ile gerçekleştirdiğimiz konuşmalar sırasında, bizim büyüme heyecanımızı ve yenilikçi, meydan okuyan değer sistemimizi paylaştıklarını gördük. McLaren ve Rangers ile başarılı partnerlikleri bulunan Bitci.com’un Premier Lig’deki ilk iş ortağı olduk. Fan token projesi, İngiltere ve diğer ülkelerde bulunan taraftarlarımızın kulüpleriyle olan etkileşimlerini artırmak için yeni bir yol. Bu projeyi hayata geçirmeyi dört gözle bekliyoruz.

ČESTO POSTAVLJANA PITANJA

WFT Što je token?

WFT Token, je projekt tokena razvijen na Bitcichain infrastrukturi.

Zašto bih trebao kupiti tokene WFT?

Tokene WFT možete kupiti kako biste imali pravo glasa u događajima koji će se održati u ekosustavu Wolverhampton Wanderers te istovremeno ulagati.

WFT Kako doći do tokena?

WFT Token se može kupiti na Bitci.com.

WFT Kada će se token prodati?

Najave će se dijeliti putem računa na društvenim mrežama Bitci.com.

Fan Token alım limitleri nelerdir?

Fan Token alım limitleriyle ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

wolves
Preuzmite mobilnu aplikaciju Bitci!

Svoje tokene Wolverhampton Wanderers možete kupiti i prodati na burzi i na Bitci.com unutar aplikacije ili ih potrošiti unutar aplikacije.

Koristimo kolačiće na našoj web stranici kako bismo vam pružili bolju, bržu i sigurniju uslugu. Za detaljne informacije možete pregledati našu Politiku kolačića.