Wolverhampton Wanderers

Wolverhampton Wanderers taraftarları için Bitci.com tarafından geliştirilen Wolverhampton Wanderers Fan Token sayesinde takımına destek olurken sen de kazanabilirsin.

АЛДЫН АЛА САТУ

00 Күн
00 Сағат
00 Минут
00 Секунд

Алдын ала Сату күні:

wolves
wolves

WFT

Сату күні
TBA
Соңғы мерзім
TBA
Қаралу күндері
TBA
Maksimum Токен алу сомасы
TBA
Қалау
TBA
Барлығы
TBA
wolves
Russell Jones Wolves F.C. Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür
21/22 sezonu resmi forma kol sponsorumuz Bitci.com’un Wolves ailesine katılmasından dolayı çok mutluyuz. Bitci.com ile gerçekleştirdiğimiz konuşmalar sırasında, bizim büyüme heyecanımızı ve yenilikçi, meydan okuyan değer sistemimizi paylaştıklarını gördük. McLaren ve Rangers ile başarılı partnerlikleri bulunan Bitci.com’un Premier Lig’deki ilk iş ortağı olduk. Fan token projesi, İngiltere ve diğer ülkelerde bulunan taraftarlarımızın kulüpleriyle olan etkileşimlerini artırmak için yeni bir yol. Bu projeyi hayata geçirmeyi dört gözle bekliyoruz.

ЖИІ СҰРАЛАТЫН СҰРАҚТАР

WFT Токен дегеніміз не?

WFT Token Bitcichain іргетасында жасалған токен жобасы.

Неге WFT Токен Алуым керек?

Wolverhampton Wanderers экосистемасында орын алатын шараларда сөз иесі болу және сондай-ақ салым салу үшін WFT Токен сатып ала аласыз.

WFT Токен қалай алынады?

WFT Токен Bitci.com арқылы сатып алуға болады.

WFT Токен қашан сатылады?

Хабарландырулары Bitci.com әлеуметтік желісі арқылы бөлісілетін болады.

wolves
Bitci мобиль эпликейшнін жүктеңіз!

Wolverhampton Wanderers Токендарыңызды эпликейшн ішіндегі қор биржасы мен Bitci.com арқылы алып сата аласыз және эпликейшн ішінде жұмсай аласыз.

Сізге жақсырақ, жылдамырақ және сенімді қызмет ұсына алу үшін сайтымызда куки файлдар қолданамыз. Егжей-тегжейлі мәлімет үшін Куки Файл Саясатымызды қарап шықсаңыз болады.

Қарап шық