İstanbul Wildcats Tanışma Ödüllü Sosyal Medya Yarışması

Bitci

Bitci

Katılım Şartları

1- Yarışma, Bitci Teknoloji A.Ş. tarafından, @bitcicom Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirilecektir.

2- Yarışma için @bitcicom hesabından paylaşılan içeriği alıntılayarak, içerikte belirtilen şekilde yarışmaya katılan kişiler arasından, içerikte ilan edildiği kadar sayıda kişi Istanbul Wildcats takımı ile tanışma ve bir araya gelme hakkı kazanacaktır. Kazananların Türkiye Cumhuriyeti içerisindeki şehirler arası ulaşımları Bitci Teknoloji A.Ş. tarafından karşılanacaktır.

3- Katılım için Twitter hesabının katılım anından itibaren açık olması gerekmektedir. Kilitli hesaplarla katılım geçersiz sayılacaktır.

4- Kazananların belirlenmesinin ardından, kazananlar ile Twitter DM üzerinden iletişime geçilecek ve bitci.com üyelik bilgileri istenecektir. 5 saat içinde bilgileri sağlamayan kullanıcılar hediyelerinden vazgeçmiş ve yedek kazananlara devretmiş sayılacaklardır.

5- 18 yaşın altındakiler katılamaz.

6- Kazanılan hediye, yarışmaya katılan bitci.com kullanıcısına aittir. Başka kişilere devredilemez, satılamaz ya da başka bir şekilde kullanılamaz.

7- Tüm katılımcılar, Katılım Şartları’nı kabul etmiş sayılırlar.

8- Twitter.com platformundan ve bu platforma erişimden kaynaklanabilecek teknik problemlerden sorumluluk kabul edilmez.

9- Katılımcıların herhangi bir yöntem ile sistemi veya yarışmayı manipüle etme durumlarında değerlendirme ve iptal hakkı Bitci Teknoloji A.Ş.’ye aittir.

10- Bitci Teknoloji A.Ş. Katılım Şartları üzerindeki düzenleme ve değişiklik haklarını saklı tutar.

당사는 귀하에게 더 빠르고 더 안전한 서비스를 제공하기 위해 당사 사이트에서 쿠키를 사용합니다. 자세한 내용은 쿠키 정책을 검토할 수 있습니다.