Wolverhampton Wanderers

Wolverhampton Wanderers taraftarları için Bitci.com tarafından geliştirilen Wolverhampton Wanderers Fan Token sayesinde kulübüne destek olurken sende kazanabilirsin.

ÖN SATIŞ

00 Gün
00 Saat
00 Dakika
00 Saniye

Ön Satış Tarihi:

wolves
wolves
WFT TOKEN

Takımını Desteklerken Kazan!

Wolverhampton Wanderers Taraftar Tokenlar, Bitcichain altyapısında sunulur. Sen de Wolverhampton Wanderers Fan Token satın alarak takımını destekleyebilir, taraftarlar için oluşturulan özel etkinliklere ve anketlere katılarak kulübün hakkında söz sahibi olabilirsin.

wolves

WFT

Satış Tarihi
TBA
Bitiş Tarihi
TBA
Listelenme Tarihi
TBA
Maksimum Token Alış Miktarı
TBA
Arz
TBA
Toplam
TBA
wolves
Russel Jones Wolves F.C. Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür
21/22 sezonu resmi forma kol sponsorumuz Bitci.com’un Wolves ailesine katılmasından dolayı çok mutluyuz. Bitci.com ile gerçekleştirdiğimiz konuşmalar sırasında, bizim büyüme heyecanımızı ve yenilikçi, meydan okuyan değer sistemimizi paylaştıklarını gördük. McLaren ve Rangers ile başarılı partnerlikleri bulunan Bitci.com’un Premier Lig’deki ilk iş ortağı olduk. Fan token projesi, İngiltere ve diğer ülkelerde bulunan taraftarlarımızın kulüpleriyle olan etkileşimlerini artırmak için yeni bir yol. Bu projeyi hayata geçirmeyi dört gözle bekliyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

WFT Token Nedir?

WFT Token Bitcichain altyapısında geliştirilen bir token projesidir.

Neden WFT Token Almalıyım?

Wolverhampton Wanderers ekosisteminde yer alacak etkinliklerde söz sahibi olmak ve aynı zamanda yatırım yapmak için WFT Token satın alabilirsiniz.

WFT Token nasıl alınır?

WFT Token Bitci.com üzerinden satın alınabilir.

WFT Token ne zaman satılacak?

Duyuruları Bitci.com sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılacaktır.

wolves
Bitci mobil uygulamasını indirin!

Wolverhampton Wanderers Token’larınızı uygulama içerisinde bulunan borsa ve Bitci.com üzerinden alıp satabilir veya uygulama içerisinde harcayabilirsiniz.

당사는 귀하에게 더 빠르고 더 안전한 서비스를 제공하기 위해 당사 사이트에서 쿠키를 사용합니다. 자세한 내용은 쿠키 정책을 검토할 수 있습니다.