McLaren Formula 1 Takımı

McLaren taraftarları için Bitci.com tarafından geliştirilen McLaren Fan Token sayesinde takımına destek olurken sen de kazanabilirsin.

BORSADA LİSTELENİYOR

{{getChange(market.MCL_BITCI.Change24H)}} {{numberSeperate(market.MCL_BITCI.Price)}} BITCI
Markete Git ->
mclaren
mclaren
MCL TOKEN

Takımını Desteklerken Kazan!

McLaren Taraftar Tokenlar, Bitcichain altyapısında sunulur. Sen de McLaren Fan Token satın alarak takımını destekleyebilir, taraftarlar için oluşturulan özel etkinliklere ve anketlere katılarak takımın hakkında söz sahibi olabilirsin.

mclaren

MCL

Satış Tarihi
16.08.2021 / 15:00
Bitiş Tarihi
05.09.2021 / 15:00
Listelenme Tarihi
12.09.2021 / 15:00
Maksimum Token Alış Miktarı
25.000
Arz
40.000.000
Toplam
100.000.000
mclaren
Mark Waller McLaren Racing Ticari Direktörü
Bitci.com'u McLaren F1 takımımızın resmî partneri olarak açıklamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Markayla olan bu uzun vadeli ortaklık ve bir taraftar jetonu hazırlamamız, spor için bir ilk olacak. Bu hafta sonu Bahreyn'de gerçekleştirilecek 2021 Formula 1 sezonunun ilk yarışında Bitci.com ile çalışmayı ve markayı ilk kez MCL35M'de görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

MCL Token Nedir?

MCL Token, Bitcichain blok zinciri ağında yazılmış gerçek bir tokendir. Benzer projelerden farklı olarak, soğuk cüzdanlar, kapalı bir ekosistemden bağımsız olarak, anlaşmalar doğrultusunda ticaret platformlarında işlem görebilir.

Neden MCL Token Almalıyım?

MCL Token satın alarak, McLaren Formula 1 Takımı’ndan eşsiz deneyimler ve ödüller kazanma şansına sahip olurken aynı zamanda interaktif oylamalara da katılabileceksiniz.

MCL Token nasıl alınır?

MCL Token Bitci.com üzerinden satın alınabilir.

MCL Token ne zaman satılacak?

Duyuruları Bitci.com sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılacaktır.

mclaren
Bitci mobil uygulamasını indirin!

McLaren Token’larınızı uygulama içerisinde bulunan borsa ve Bitci.com üzerinden alıp satabilir veya uygulama içerisinde harcayabilirsiniz.

Size daha iyi, hızlı ve güvenli hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

İncele