McLaren

McLaren taraftarları için Bitci.com tarafından geliştirilen McLaren Fan Token sayesinde kulübüne destek olurken sende kazanabilirsin.

ÖN SATIŞ

00 Gün
00 Saat
00 Dakika
00 Saniye

Ön Satış Tarihi:

mclaren
mclaren
MFT TOKEN

Takımını Desteklerken Kazan!

McLaren Taraftar Tokenlar, Bitcichain altyapısında sunulur. Sen de McLaren Fan Token satın alarak takımını destekleyebilir, taraftarlar için oluşturulan özel etkinliklere ve anketlere katılarak kulübün hakkında söz sahibi olabilirsin.

mclaren

MFT

Satış Tarihi
TBA
Bitiş Tarihi
TBA
Listelenme Tarihi
TBA
Maksimum Token Alış Miktarı
TBA
Arz
TBA
Toplam
TBA
mclaren
Mark Waller McLaren Racing Ticari Direktörü
Bitci.com'u McLaren F1 takımımızın resmî partneri olarak açıklamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Markayla olan bu uzun vadeli ortaklık ve bir taraftar jetonu hazırlamamız, spor için bir ilk olacak. Bu hafta sonu Bahreyn'de gerçekleştirilecek 2021 Formula 1 sezonunun ilk yarışında Bitci.com ile çalışmayı ve markayı ilk kez MCL35M'de görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

MFT Token Nedir?

MFT Token Bitcichain altyapısında geliştirilen bir token projesidir.

Neden MFT Token Almalıyım?

McLaren ekosisteminde yer alacak etkinliklerde söz sahibi olmak ve aynı zamanda yatırım yapmak için MFT Token satın alabilirsiniz.

MFT Token nasıl alınır?

MFT Token Bitci.com üzerinden satın alınabilir.

MFT Token ne zaman satılacak?

Duyuruları Bitci.com sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılacaktır.

mclaren
Bitci mobil uygulamasını indirin!

McLaren Token’larınızı uygulama içerisinde bulunan borsa ve Bitci.com üzerinden alıp satabilir veya uygulama içerisinde harcayabilirsiniz.

Size daha iyi, hızlı ve güvenli hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

İncele