Kripto Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Bitci hesabınıza kripto para yatırmak için Cüzdanlarım menüsünden Cüzdanlarım sayfasına gidin. Açılan ekranda yatırmak istediğiniz kripto paranın yanındaki “Yatırma” sekmesini seçin. İlgili kripto para cüzdan adresinizi QR kodu tarayarak veya kopyala butonuna basarak kopyalayabilirsiniz. 

Uyarı: EOS, XLM ve XRP yatırmak için Memo Tag kodlarını da kullanmalısınız.  

Bitci hesabınıza kripto para gönderirken cüzdan adresinizin mutlaka doğru yazılması gerekmektedir. Tüm transfer işlemlerinde cüzdan adresinin doğruluğunu ikinci kez kontrol etmeniz önerilir. Yanlış adres yazımından kaynaklı hataların takibi yapılamaz ve hatalı işlemler geri döndürülemeyeceği için kayıplar yaşanabilir.  

Hesabınıza bir kripto para transferi yaptığınızda Cüzdanlarım menüsündeki Cüzdanlarım bölümünden transferinizin onay durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. 

 

Transferiniz kripto para biriminin blok ağı altyapısına bağlı olarak değişen sürede otomatik olarak Bitci hesabınıza yansıtılacaktır. 
 

Cüzdanlarım sekmesinde yer alan kripto adresleri size aittir. Yatırdığınız kripto paralar, minimum 3 madenci onayı aldıktan sonra Bitci hesabınıza otomatik olarak eklenmektedir. İlgili kripto para cüzdan adresine sadece o kripto para gönderilmelidir. Örneğin, Bitcoin cüzdanına Bitcoin dışındaki farklı hiçbir kripto para transferi gerçekleştirmemelisiniz. Aksi halde takibi yapılamayacaktır. Herhangi bir ödeme almak için de size tanımlı bu adresleri  daha sonra da kullanabilirsiniz. 

Wij gebruiken cookies op onze site om u een betere, snellere en veiligere service aan te bieden.