Glasgow Rangers Taraftarı için GRT Token

Rangers Taraftarı için Bitci.com tarafından geliştirilen Rangers Fan Token sayesinde kulübüne destek olurken sende kazanabilirsin. Ayrıca takımına özel geliştirilen Rangers Fan App sayesinde desteklediğin kulübü yakından takip edebilir, takımının geleceği konusunda söz sahibi olabilirsin.

Bitci.com

GRT Token ile Hem takımını destekle hem de kazan!

1872 yılında kurulan ve milyonlarca taraftara sahip olan Rangers Futbol kulübü, Bitci.com ile iş birliği yaparak kendi taraftar token’ını destekçilerine sunuyor. Sen de Rangers Fan Token satın alarak takımına destekleyebilir, taraftarlar için oluşturulan özel etkinliklere ve anketlere katılarak kulübün hakkında söz sahibi olabilirsin.

Kullanmaya Başlayın
Bitci.com

GRT Token Nasıl Alınır?

Takımına destek olmak için Bitci.com veya GRT Fan App üzerinden GRT Token satın alabilirsin.

VEYA
Bitci.com

İLK ARZ

Bitci.com Mobil ile satın alabilirsiniz

Bitci.com
Bitci.com

BORSADA LİSTELENME

Bitci.com ile satın alabilirsiniz.

Bitci.com
Bitci.com
Bitci.com Mobil ile Kar ve Zarar Takibini Kolayca Yapın

Dünyada bir ilk ve tek olan, GRT Token, Bitcoin, Ethereum, XRP ve diğer kripto para çiftleri alım satım işlemlerinde kar ve zarar takibi yapabilmenizi sağlayan istatistikler Bitci.com Mobil uygulamasında.

Kullanmaya Başlayın
Bitci.com Mobil Cüzdanı ile Kripto Paralarınızı Tek Yerden Yönetin

Bitci.com Mobil Cüzdanı ile GRT Token ve diğer kripto paralarınızın kontrolü tek bir yerde.

Kullanmaya Başlayın
Bitci.com
Bitci.com Mobil Modunuz Özelliği ile Daha Fazlasını Deneyimleyin

Bitci.com Mobil’de her seviyede yatırımcının kullanımına uygun borsa ekranları ile (Kolay, Standart ve Gelişmiş) işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanmaya Başlayın

Sıkça Sorulan Sorular

GRT Taraftar Token hakkında sıkça sorulan soruları bir araya getirdik daha fazla bilgi almak için iletişime geçerek sıkça sorulan sorular kısmına katkıda bulunabilirsiniz.

GRT Token Nedir?

GRT Token, Glasgow Rangers taraftarlarının takımı hakkında daha fazla söz sahibi olmasını ve destek olmasını sağlayan Token’dır.

GRT nedir? Token ile coin arasındaki farklar nelerdir?

GRT, Glasgow Rangers taraftarlarına özel oluşturulmuş Token’a verilen addır.

Token, var olan bir Blockchain’de (blokzincirde) bulunan bir varlık/değer/kripto para birimidir. Token’ların kendi blok zincirleri yoktur, mevcut bir kripto para biriminin blok zincirine bağımlıdırlar. Örneğin Chainlink (LINK) bir token’dır, çünkü Ethereum blok zincirinde çalışmaktadır.

Coin ise tamamen kendi blok zinciri bulunan, kendi blok zincirinde çalışan bir varlık/değer/kripto para birimidir. Örneğin Ethereum kendi blok zincirinde çalıştığı için bir coin’dir.

Kripto paralar hakkında bilgi sahibi olmayan kişilere, taraftar token’ları nasıl anlatabiliriz?

Kripto paralar, şifrelenmiş, dijital bilgi olarak var olan bir tür para birimi, network’tür (ağ). Herhangi bir bankadan bağımsız olarak çalışan bir kripto para birimi, varlıklar arasında sermaye yaratmayı ve aktarmayı düzenlemek için gelişmiş matematik kullanır. Bir kripto para birimi, bir değişim ortamı olarak veya bir kayıt tutma yöntemi olarak çalışmak üzere tasarlanmış dijital formda bir simgedir. Ağındaki işlemleri güvence altına almak, doğrulamak ve yeni token’lerin (jetonların) yarattığı kontrole sahip olmak için kriptografik algoritmalar kullanır.

İlk kez 2009 yılında açık kaynaklı yazılım olarak piyasaya sürülen Bitcoin, merkeziyetsiz ilk ve en popüler kripto para birimidir. Bitcoin’in piyasaya sürülmesinden bu yana 8 binden fazla altcoin oluşturulmuştur. Altcoin kavramı, Bitcoin’den sonra oluşturulan tüm kripto para birimlerine verilen genel isimdir.

Taraftar token’lar ise taraftarların ve kripto para kullanıcılarının hem yatırım yapabilmeleri hem de tuttukları takımın kulübüne finansal destek sağlamaları, takım ürünlerini edinmeleri ve özel anketlere katılabilmeleri amacıyla oluşturulmuş hizmet token’larıdır.

GRT Token’ı borsaya açılmadan önce nasıl alabiliriz?

GRT Token’ın borsaya açılmadan önce ön arzı gerçekleşecektir. Arzın tamamlanmasının ardından Bitci.com borsası ve GR Fan App üzerinden işleme açılacaktır.

GRT Token ile nasıl alışveriş yapabiliriz?

GRT Token ile Glasgow Rangers Spor Kulübüne ait taraftar ürünleri GR Fan App üzerinden alınabilecektir. Token borsaya açıldıktan 6 ay sonra ise, BitciPay noktalarından alışveriş için kullanılabilir.

Diğer Taraftar Token’lardan Farkı Nedir?

GRT Token, kulübe destek olmak isteyen taraftarlara anket ve özel içerikler ile daha fazla söz sahibi olma imkanı sağlar.

GRT Token’ı nereden alabiliriz? Türk Lirası dışındaki para birimleri ile de alıp satabilir miyiz?

GRT Token, Bitci.com kripto para borsası ve GR Fan App üzerinden Türk Lirası, Bitcoin, Ethereum ve Bitcicoin ile alınabilir.

GRT Token aldığımızda kulübümüze nasıl bir fayda sağlayacağız?

GRT Token, Glasgow Rangers Spor Kulübüne finansal gelir sağlamak ve taraftarların kulüp hakkında çeşitli kararlar verebilmesini amaçlamak için oluşturulmuş bir utility (hizmet) token’ıdır. GRT Token’ı yatırım aracı olarak kullanabilir, GR Fan App üzerinden kulübünüze özel ürünleri satın alabilir, kampanyalardan yararlanabilir ve çeşitli anketlere katılarak kulübünüz hakkında söz sahibi olabilirsiniz.

GRT Token yasal mıdır? Alıp satarken komisyon veya vergi ödeyecek miyiz?

GRT Token’ın alım satımı, Bitci.com kripto para borsası ve GR Fan App üzerindeki kullanıcı hesapları üzerinden gerçekleştirilecektir. Ülkemizde token satışına engel herhangi bir yaptırım veya hüküm bulunmamaktadır.

Destek Destek