Real Betis destekçileri için RBT Token yayında!

Real Betis taraftarları için özel olarak geliştirildi. Takımımıza destek olmak ve söz sahibi olmak için siz de uygulamamızı kullanabilirsiniz. Real Betis SK tarafından verilen hediyeleri kazanma şansı yakalamak için hesap oluşturabilirsiniz.

Bitci.com

RBT Token ile takımına destek ol ve kazan!

RBT Token sayesinde hem takımına destek olabilir, hem de kazanç elde edebilirsin. RBT Token, Bitci Chain blokzinciri üzerinde oluşturulmuş bir token’dır. Oluşturulan anketler sayesinde desteklediğin takımda söz sahibi olabilirsin.

Kullanmaya Başlayın
Bitci.com

RBT Token Nasıl Alınır?

Real Betis taraftarı olarak takımını en iyi şekilde desteklemek ve alınacak kararlara katkı sağlamak için Bitci.com’u ziyaret ederek veya RBT Taraftar Token App üzerinden RBT Token satın alabilirsin.

VEYA
Bitci.com

İLK ARZ

Bitci.com Mobil ile satın alabilirsiniz

Bitci.com
Bitci.com

BORSADA LİSTELENME

Bitci.com ile satın alabilirsiniz.

Bitci.com
Bitci.com
Bitci.com Mobil ile Kar ve Zarar Takibini Kolayca Yapın

Dünyada bir ilk ve tek olan, TBF Token, Bitcoin, Ethereum, XRP ve diğer kripto para çiftleri alım satım işlemlerinde kar ve zarar takibi yapabilmenizi sağlayan istatistikler Bitci.com Mobil uygulamasında.

Kullanmaya Başlayın
Bitci.com Mobil Cüzdanı ile Kripto Paralarınızı Tek Yerden Yönetin

Bitci.com Mobil Cüzdanı ile TBF Token ve diğer kripto paralarınızın kontrolü tek bir yerde.

Kullanmaya Başlayın
Bitci.com
Bitci.com Mobil Modunuz Özelliği ile Daha Fazlasını Deneyimleyin

Bitci.com Mobil’de her seviyede yatırımcının kullanımına uygun borsa ekranları ile (Kolay, Standart ve Gelişmiş) işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanmaya Başlayın

Sıkça Sorulan Sorular

RBT Taraftar Token hakkında sıkça sorulan soruları bir araya getirdik daha fazla bilgi almak için iletişime geçerek sıkça sorulan sorular kısmına katkıda bulunabilirsiniz.

RBT Token Nedir?

RBT Token, Real Betis taraftarlarının takımı hakkında daha fazla söz sahibi olmasını ve destek olmasını sağlayan Token’dır.

RBT nedir? Token ile coin arasındaki farklar nelerdir?

RBT, Real Betis taraftarlarına özel oluşturulmuş Token’a verilen addır.

Token, var olan bir Blockchain’de (blokzincirde) bulunan bir varlık/değer/kripto para birimidir. Token’ların kendi blok zincirleri yoktur, mevcut bir kripto para biriminin blok zincirine bağımlıdırlar. Örneğin Chainlink (LINK) bir token’dır, çünkü Ethereum blok zincirinde çalışmaktadır.

Coin ise tamamen kendi blok zinciri bulunan, kendi blok zincirinde çalışan bir varlık/değer/kripto para birimidir. Örneğin Ethereum kendi blok zincirinde çalıştığı için bir coin’dir.

Kripto paralar hakkında bilgi sahibi olmayan kişilere, Taraftar Token’ları nasıl anlatabiliriz?

BKripto paralar, şifrelenmiş, dijital bilgi olarak var olan bir tür para birimi, network’tür (ağ). Herhangi bir bankadan bağımsız olarak çalışan bir kripto para birimi, varlıklar arasında sermaye yaratmayı ve aktarmayı düzenlemek için gelişmiş matematik kullanır. Bir kripto para birimi, bir değişim ortamı olarak veya bir kayıt tutma yöntemi olarak çalışmak üzere tasarlanmış dijital formda bir simgedir. Ağındaki işlemleri güvence altına almak, doğrulamak ve yeni token’lerin (jetonların) yarattığı kontrole sahip olmak için kriptografik algoritmalar kullanır.

İlk kez 2009 yılında açık kaynaklı yazılım olarak piyasaya sürülen Bitcoin, merkeziyetsiz ilk ve en popüler kripto para birimidir. Bitcoin’in piyasaya sürülmesinden bu yana 8 binden fazla altcoin oluşturulmuştur. Altcoin kavramı, Bitcoin’den sonra oluşturulan tüm kripto para birimlerine verilen genel isimdir.

Taraftar token’lar ise taraftarların ve kripto para kullanıcılarının hem yatırım yapabilmeleri hem de tuttukları takımın kulübüne finansal destek sağlamaları, takım ürünlerini edinmeleri ve özel anketlere katılabilmeleri amacıyla oluşturulmuş hizmet token’larıdır.

RBT Token’ı borsaya açılmadan önce nasıl alabiliriz?

RBT Token’ın borsaya açılmadan önce ön arzı gerçekleşecektir. Arzın tamamlanmasının ardından Bitci.com borsası ve Real Betis App üzerinden işleme açılacaktır.

RBT Token ile nasıl alışveriş yapabiliriz?

RBT Token ile Real Betis Spor Kulübüne ait taraftar ürünleri Real Betis App üzerinden alınabilecektir. Token borsaya açıldıktan 6 ay sonra ise, BitciPay noktalarından alışveriş için kullanılabilir.

Diğer Taraftar Token’lardan Farkı Nedir?

RBT Token, kulübe destek olmak isteyen taraftarlara anket ve özel içerikler ile daha fazla söz sahibi olma imkanı sağlar.

RBT Token’ı nereden alabiliriz? Türk Lirası dışındaki para birimleri ile de alıp satabilir miyiz?

RBT Token, Bitci.com kripto para borsası ve Real Betis App üzerinden Türk Lirası, Bitcoin, Ethereum ve Bitcicoin ile alınabilir.

RBT Token aldığımızda kulübümüze nasıl bir fayda sağlayacağız?

RBT Token, Real Betis Spor Kulübüne finansal gelir sağlamak ve taraftarların kulüp hakkında çeşitli kararlar verebilmesini amaçlamak için oluşturulmuş bir utility (hizmet) token’ıdır. RBT Token’ı yatırım aracı olarak kullanabilir, Real Betis App üzerinden kulübünüze özel ürünleri satın alabilir, kampanyalardan yararlanabilir ve çeşitli anketlere katılarak kulübünüz hakkında söz sahibi olabilirsiniz.

RBT Token yasal mıdır? Alıp satarken komisyon veya vergi ödeyecek miyiz?

RBT Token’ın alım satımı, Bitci.com kripto para borsası ve Real Betis App üzerindeki kullanıcı hesapları üzerinden gerçekleştirilecektir. Ülkemizde token satışına engel herhangi bir yaptırım veya hüküm bulunmamaktadır.

Destek Destek