İspanya Milli Futbol Takımı taraftarı için SNFT Token

SNFT Token alarak hem İspanya Milli Futbol takımını destekle hem de kazanç elde et. Milli Takım ürünlerini SNFT Token kullanarak satın alabilirsin.

Bitci.com

SNFT Token ile kulübünüzün yanında olun ve kazanın!

SNFT Token’ı Bitci.com ve Bitci Mobil App üzerinden satın alabilirsiniz. SNFT Token satın alarak hem İspanya Milli Futbol Takımına destek olacak, hem de kazanç elde edebileceksiniz.

Kullanmaya Başlayın
Bitci.com

SNFT Token nasıl alınır?

İspanya Milli Futbol Takımı'na destek olmak ve kararlarında söz sahibi olabilmek için SNFT Token’ı Bitci.com ve Bitci Mobil App üzerinden satın alabilirsiniz.

VEYA
Bitci.com
İLK ARZ

Bitci.com Mobil ile satın alabilirsiniz

Bitci.com
Bitci.com
BORSADA LİSTELENME

Bitci.com ile satın alabilirsiniz

Bitci.com
Bitci.com
Bitci.com Mobil ile Kar ve Zarar Takibini Kolayca Yapın

Dünyada bir ilk ve tek olan, SNFT Token, Bitcoin, Ethereum, XRP ve diğer kripto para çiftleri alım satım işlemlerinde kar ve zarar takibi yapabilmenizi sağlayan istatistikler Bitci.com mobil uygulamasında.

Kullanmaya Başlayın
Bitci.com Mobil Cüzdanı ile Kripto Paralarınızı Tek Yerden Yönetin

Bitci.com Mobil Cüzdanı ile SNFT Token ve diğer kripto paralarınızın kontrolü tek bir yerde.

Kullanmaya Başlayın
Bitci.com
Bitci.com
Bitci.com Mobil Modunuz Özelliği ile Daha Fazlasını Deneyimleyin

Bitci.com Mobil’de her seviyede yatırımcının kullanımına uygun borsa ekranları ile (Kolay, Standart ve Gelişmiş) işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanmaya Başlayın

Sıkça Sorulan Sorular

SNFT Taraftar Token hakkında sıkça sorulan soruları bir araya getirdik daha fazla bilgi almak için iletişime geçerek sıkça sorulan sorular kısmına katkıda bulunabilirsiniz.

SNFT Token Nedir?

SNFT Token, İspanya Milli Futbol Takımı taraftarlarının takımı hakkında daha fazla söz sahibi olmasını ve destek olmasını sağlayan Token’dır.

Diğer Taraftar Token'lardan Farkı Nedir?

SNFT Token, kulübe destek olmak isteyen taraftarlara anket ve özel içerikler ile daha fazla söz sahibi olma imkanı sağlar.

Token nedir? Token ile coin arasındaki farklar nelerdir?

Token, var olan bir Blockchain’de (blok zincirde) bulunan bir varlık/değer/kripto para birimidir. Token’ların kendi blok zincirleri yoktur, mevcut bir kripto para biriminin blok zincirine bağımlıdırlar. Örneğin Chainlink (LINK) bir token’dır, çünkü Ethereum blok zincirinde çalışmaktadır. Coin ise tamamen kendi blok zinciri bulunan, kendi blok zincirinde çalışan bir varlık/değer/kripto para birimidir. Örneğin Ethereum kendi blok zincirinde çalıştığı için bir coin’dir.

SNFT Token’ı nereden alabiliriz? Türk Lirası dışındaki para birimleri ile de alıp satabilir miyiz?

SNFT Token, Bitci.com kripto para borsası ve Bitci Mobil App üzerinden Türk Lirası, Bitcoin, Ethereum ve Bitcicoin ile alınabilir.

Kripto paralar hakkında bilgi sahibi olmayan kişilere, taraftar token’ları nasıl anlatabiliriz?

Kripto paralar, şifrelenmiş, dijital bilgi olarak var olan bir tür para biçimi, network’tür (ağ). Herhangi bir bankadan bağımsız olarak çalışan bir kripto para birimi, varlıklar arasında sermaye yaratmayı ve aktarmayı düzenlemek için gelişmiş matematik kullanır. Bir kripto para birimi, bir değişim ortamı olarak veya bir kayıt tutma yöntemi olarak çalışmak üzere tasarlanmış dijital formda bir simgedir. Ağındaki işlemleri güvence altına almak, doğrulamak ve yeni token’lerin (jetonların) yarattığı kontrole sahip olmak için kriptografik algoritmalar kullanır. İlk kez 2009 yılında açık kaynaklı yazılım olarak piyasaya sürülen Bitcoin, merkeziyetsiz ilk ve en popüler kripto para birimidir. Bitcoin’in piyasaya sürülmesinden bu yana 8 binden fazla altcoin oluşturulmuştur. Altcoin kavramı, Bitcoin’den sonra oluşturulan tüm kripto para birimlerine verilen genel isimdir. Taraftar token’lar ise taraftarların ve kripto para kullanıcılarının yatırım yapabilmeleri, tuttukları takımın kulübüne finansal destek sağlamaları, takım ürünlerini edinmeleri ve özel anketlere katılabilmeleri amacıyla oluşturulmuş hizmet token’larıdır.

SNFT Token aldığımızda kulübümüze nasıl bir fayda sağlayacağız?

SNFT Token, İspanya Milli Futbol Takımı’na finansal gelir sağlamak ve taraftarların kulüp hakkında çeşitli kararlar verebilmesini amaçlamak için oluşturulmuş bir utility (hizmet) token’ı olarak nitelendirilebilir. SNFT Token’ı yatırım aracı olarak kullanabilir, Bitci Mobil App üzerinden kulübünüze özel ürünleri satın alabilir, kampanyalardan yararlanabilir ve çeşitli anketlere katılarak kulübünüz hakkında söz sahibi olabilirsiniz.

SNFT Token’ı borsaya açılmadan önce nasıl alabiliriz?

SNFT Token’ın borsaya açılmadan önce ön arzı gerçekleşecektir. Arzın tamamlanmasının ardından Bitci.com borsası ve Bitci Mobil App üzerinden işleme açılacaktır.

SNFT Token yasal mıdır? Alıp satarken komisyon veya vergi ödeyecek miyiz?

SNFT Token’ın alım satımı, Bitci.com kripto para borsası ve Bitci Mobil App üzerindeki kullanıcı hesapları üzerinden gerçekleştirilecektir. Ülkemizde token satışına engel herhangi bir yaptırım veya hüküm bulunmamaktadır.

Destek