Bitci’den Fan Token Dünyasında Bir İlk!

Fan Token arzlarında dünya liderliğine oynayan Bitci, her zaman olduğu gibi yine yatırımcısının yanında. Bugünden sonra yapacağınız tüm Fan Token Arz yatırımlarınız, “Geri Alım Garantisi” ile 6 ay boyunca Bitci güvencesinde.

Kampanyaya Katıl —>

Yatırımcılarımıza tanımış olduğumuz bu haktan faydalanmak için iki şartı yerine getirmeniz gerekmektedir.

1. Spor Fan Token arzlarında, ön satıştan aldığınız tokenları satmamanız
2. Başvuruda bulunduğunuz anda hesabınızda minimum 30,000 Bitcicoin bulundurmanız.

İlk günden beri, söz verdiğimiz gibi; Bitci yatırımcısının yanında

Eğer başvuru yaptığınız anda hesabınız yukarıdaki yer alan iki şarta uygunsa, başvurunuz değerlendirilecek ve anında işleminiz gerçekleştirilecektir.

Kampanya detayları için “Katılım Koşulları” kısmını inceleyebilirsiniz. Kampanyaya katılmak istiyorsanız Katılım Koşullarını onaylamalısınız. “Sıkça Sorulan Sorular” kısmına bakarak merak ettiğiniz konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Alp Kırşan ile Geri Alım Garantisi’nin detaylarını öğren!

Bitci olarak yine dünyada bir ilke imza atıyoruz. Fan Token arzlarında dünya liderliğine oynayan Bitci, her zaman olduğu gibi yine yatırımcısının yanında! Arzlardan alınan fan tokenlar için iade politikasını başlattık!

İade Süreciyle İlgili Merak Ettiğiniz Sorular

Geri Alım Garantisi ne demek?
27 Eylül 2021 tarihinden itibaren Bitci.com’da yapılan herhangi bir Spor Fan Token Arz’ına katıldınız diyelim. Arzın gerçekleşmiş olduğu tarihten itibaren 6 ay boyunca, istediğiniz zaman arzdan almış olduğunuz fan tokenları Bitci’ye iade edebilirsiniz. Sadece bu tokenları satmamış olmanız ve iade işlemi talebi sırasında cüzdanınızda minimum 30.000 Bitcicoin bulunması gerekiyor.
27 Eylül 2021 öncesindeki arzlara katılan yatırımcılar için bir özel şart var mı?
İlk günden beri söylediğimiz gibi Bitci her zaman yatırımcısının yanında.

Evet, bu tarihten önce yapmış olduğumuz arzlara katılmış olan tüm yatırımcılarımıza da özel bir fırsat oluşturduk. Bu kapsamda, bugüne kadar gerçekleşmiş olan spor fan token arzlarımıza katılmış yatırımcılarımız, almış oldukları token’ları hali hazırda ellerinde tutmuyor olsalar bile bu uygulamadan yararlanabilecek.
Buna göre; ilgili fan token’ın listeleme tarihinden sonra, söz konusu token’ı zararına yani ön satış fiyatının altına satan yatırımcılar da bu token’ları mevcut piyasa koşullarından yeniden alıp Bitci.com’a yine ön satış fiyatından iade edebilecekler.

Burada da token sayısı üst limiti, ön satıştan alınan kadar olacak. Cüzdanında 30.000 adet Bitcicoin bulundurma zorunluluğu, bu kategorideki yatırımcılarımız için de geçerli olacak.
Geri Alım Garantisinden kimler faydalanabilir?
Bitci’nin gerçekleştirmiş olduğu Spor Fan Token Arzlarına katılmış olan ve hesabında 30.000 Bitcicoin bulunduran tüm yatırımcılarımız bu kampanyadan faydalanabilir.
Garantiden çıkmadan alım satım yapabilir miyim?
Burada iki farklı uygulamamız mevcut.

- 27 Eylül’den sonra yapılacak fan token arzları için; Arzın gerçekleştiği tarihten itibaren 6 ay boyunca işlem yapabilir, arzdan aldığın fan tokenlarına yenilerini ekleyebilirsiniz. Geri Alım Garantisi’nin dışına çıkmaması için, fan token bakiyenizin, hiçbir zaman ön satıştan aldığın adedin altına düşmemesi gerekiyor.

Örnek vermek gerekirse; Ön satıştan 100 adet XX adet Token aldıysanız; garanti sürecinin devam edebilmesi için cüzdanınızdaki XX Token adedi 100’ün altına inmemeli. Söz konusu bakiye, 100’ün altına indiğinde garanti kapsamında çıkmış oluyorsunuz. 100 ve üzeri XX Token cüzdanında kaldığı sürece, ilave XX token alım ve satımları garanti kapsamını değiştirmez.

- 27 Eylül’den önceki arzlar için ise; Yatırımcılarımızın zararına yaptıkları satış işlemleri onların bakiyelerini, ön satış adedinin altına düşürse dahi garanti süreci devam edecek.

Örnek vermek gerekirse; Ön satıştan 100 adet BFT aldınız ve 50 BFT’yi zararına sattınız. Token sayınız, ön satış bakiyenizin altına düşmüş olsa dahi garanti sürecinden yararlanmaya devam edebileceksiniz. Ön satıştan 100 BFT almış olduğunuz için, en fazla 100 BFT olmak koşuluyla, istediğiniz sayıda BFT’yi iade edebilirsiniz.

Yani burada zararına satış yapan yatırımcılarımıza, onların her zaman yanında olduğumuzu hissettirmek için ilave ve çok önemli bir hak tanıyoruz.
İade miktarı nedir?
Kampanya şartları sağlandığı takdirde her yatırımcımız, maksimum arzdan aldığı kadar adette Fan Token iade edebilir.
İade edilen tokenlar nasıl hesaplanacak?
Arz satışından alınan tokenların geri iadeleri, arz fiyatı üzerinden günlük kurlar baz alınarak hesaplanır ve Bitcicoin olarak iadesi sağlanır.

Örneğin, 0,40 TL ön satış fiyatından 1.000 adet Bursaspor Timsah Token aldınız (Toplam 400 TL maliyetiniz var) ve bunları iade etmek istiyorsunuz. Başvurunuz onaylandığı anda, o anki market fiyatı üzerinden 400 TL karşılığı Bitcicoin hesabınıza geçirilecek ve iade işleminiz sonlanacak.

Örneğin, 0,50 EUR ön satış fiyatından 1.000 adet Brezilya Fan Token aldınız (Toplam 500 EUR maliyetin var) ve bunları iade etmek istiyorsunuz. Başvurunuz onaylandığı anda, o anki market ve güncel kur fiyatı üzerinden 500 EUR karşılığı Bitcicoin hesabınıza geçirilecek ve iade işleminiz sonlanacak.
İade edilen tokenların ödemesi tarafıma ne zaman yapılacak?
İade başvurusunda bulunan yatırımcılarımızın başvuruları incelenip, uygun şartları sağladığı tespit edildiğinde ödeme işlemleri anlık olarak yapılacaktır.
İade işlemi geri alınabilir mi?
Şartları sağlayan ve gerçekleşen iade işlemi geri alınamaz.
Uygulama tüm Fan Token Arzları için geçerli mi?
Geri Alım Garantisi, sadece Spor Fan Token’ları için geliştirilmiştir. Dolayısıyla iadeler sadece Spor Fan Token’ları için geçerli olacaktır.
Bunların dışında, önümüzdeki dönemde Bitci Teknoloji bünyesinde geliştirilecek özel projeler (Number One ve Matrak Games benzeri, Spor Fan Token dünyası dışındaki projeler) garanti kapsamında olmayacaktır.

Şeffaf iletişim yaklaşımımızın bir gereği olarak; gelecek token arzlarımızda, hangi projenin garanti kapsamına alınacağı da arz duyurularıyla birlikte yatırımcılarımızla paylaşılacaktır. Öte yandan, geçtiğimiz aylarda yapılan ön satış sürecinde, tüm Bitcicoin yatırımcılarına Airdrop yöntemiyle ücretsiz şekilde sunduğumuz Ankaragücü’nün fan token’ı ANKA Token da bu garanti sürecinin dışında tutulacaktır.

Bugüne kadarki arzlardan Matrak ve NR1 arzları da garanti sürecine dahil değildir.
İade işlemi için kilitleme yapmamız (stake) mı gerekiyor?
Hayır, başvuru anında cüzdanınızda 30.000 Bitcicoin bulunması katılımınız için yeterli olacaktır.
Destek için Bize Ulaşın
Bize Yazın
Mesajınız 24 saat içinde yanıtlanacaktır.
Bizi Arayın
Bize 0850 255 48 48 üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ми використовуємо файли cookie на нашому сайті, щоб надати вам кращий, швидкий і безпечний сервіс. Для отримання докладної інформації ви можете ознайомитися з нашою Політикою щодо файлів cookie.

Ок