Wolverhampton Wanderers

Wolverhampton Wanderers taraftarları için Bitci.com tarafından geliştirilen Wolverhampton Wanderers Fan Token sayesinde takımına destek olurken sen de kazanabilirsin.

ПОПЕРЕДНЯ ПРОДАЖА

00 День
00 Година
00 Хвилина
00 Секунда

Дата попереднього продажу:

wolves
wolves

WFT

Дата продажу
TBA
Дата завершення
TBA
Дата лістингу
TBA
Максимальна сума покупки токенов
TBA
Попит
TBA
Всього
TBA
wolves
Russell Jones Wolves F.C. Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür
21/22 sezonu resmi forma kol sponsorumuz Bitci.com’un Wolves ailesine katılmasından dolayı çok mutluyuz. Bitci.com ile gerçekleştirdiğimiz konuşmalar sırasında, bizim büyüme heyecanımızı ve yenilikçi, meydan okuyan değer sistemimizi paylaştıklarını gördük. McLaren ve Rangers ile başarılı partnerlikleri bulunan Bitci.com’un Premier Lig’deki ilk iş ortağı olduk. Fan token projesi, İngiltere ve diğer ülkelerde bulunan taraftarlarımızın kulüpleriyle olan etkileşimlerini artırmak için yeni bir yol. Bu projeyi hayata geçirmeyi dört gözle bekliyoruz.

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

WFT Що таке токен?

WFT Токен - це токен-проект, розроблений на основі інфраструктури Bitcichain.

Чому я повинен купувати токени WFT?

Ви можете купити токени WFT, щоб мати право голосу на заходах, які будуть представлені в екосистемі Wolverhampton Wanderers, і одночасно інвестувати.

WFT як купити токен?

Токен WFT можна придбати на Bitci.com.

WFT коли почнеться продаж токенов?

Оголошення будуть розміщені через облікові записи Bitci.com в соціальних мережах.

wolves
Завантажити мобільний додаток Bitci!

Ви можете купувати і продавати свої маркери Wolverhampton Wanderers на фондовій біржі і через Bitci.com або витрачати їх в додатку.

Ми використовуємо файли cookie на нашому сайті, щоб надати вам кращий, швидкий і безпечний сервіс. Для отримання докладної інформації ви можете ознайомитися з нашою Політикою щодо файлів cookie.

Ок