Kişisel Bilgilerim (Telefon Numarası, TCKN) Neden İsteniyor?

Bitci aracılığıyla gerçekleştirilen kripto para alım ve satım işlemlerinin gerçek kişiler tarafından yapıldığının teyit edilebilmesi için Ad Soyad, TCKN, Cep Telefonu Numarası, E-Posta Adresi talep edilmektedir.  

Bitci’ye giriş yaparken E-Posta adresinizi veya cep telefonu numaranızı kullanabilirsiniz. Cep telefonu numaranız, hesabınıza sadece sizin erişim sağladığınızın teyit edilebilmesi için, iki aşamalı doğrulama yöntemi olarak SMS ile geçici kodlar gönderilmesi ve bu kodların doğrulanması amacıyla talep edilmektedir. 

TCKN ve fatura adresiniz (İl, İlçe, Semt Bilgileri) Bitci aracılığıyla gerçekleştirilen kripto para alım satım işlemleri ve havale/EFT ile TL çekme işlemlerinin işlem ücretleri ve tüm bu işlemler için ödenmiş vergilerin beyanını kapsayan e-fatura düzenlemesi amacıyla kullanılmaktadır. 

Ми використовуємо файли cookie на нашому сайті, щоб надати вам кращий, швидкий і безпечний сервіс. Для отримання докладної інформації ви можете ознайомитися з нашою Політикою щодо файлів cookie.

Ок