BitShares

Bitshares

BitShares, ikinci nesil kripto para olarak adlandırılırken; Bitshares bir sanal para birimi olmanın ötesinde bir platform olarak tanımlanabilir. Bitshares'in sembolü BTS olarak tanımlanmıştır. Sanal para birimi BitShares, şu anki kripto para piyasasında en büyük 40 kripto para içerisinde yer alıyor.

Bahsettiğimiz platformun en çok öne çıkan özelliği ise 'kripto-varlık' olarak nitelendirilebilir. Kripto-varlık nedir diye tanımlamaya çalışırsak, her yatırımcının istediği zaman istediği miktarda üretebileceği sanal para birimlerine verilen isimdir.

Bitshares 2014 senesinde girişimci Don Larimer tarafından tasarlanmıştır. Don Larimer aynı zamanda EOS projesinin de kurucu ortaklarından biridir.

BitShares Madenciliği

Kripto para madencilik işi kripto para çıkarmak için, yatırımcılar tarafından günün her gün her saat ara verilmeden yapılan bir işlemdir. Tabii bu işlemleri yapabilmek için günlük kullandığımız bilgisayarların dışında daha donanımlı bilgisayarlara ihtiyaç vardır.

Üretilecek olan sanal para birimlerinin satışa sunulacağı adedi, gelecek elektrik faturasının ve zaman da hesaba katılarak belirlenmelidir.

BitShares Nasıl Alınır

BitShares’i kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz. B

BitShares Ne Kadar

2018 yılı Ocak ayında 0.53 dolar seviyesine kadar yükselerek tüm zamanların rekorunu kıran BitShares, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (15.08.2019) 0.03 dolar seviyesinde hareket ediyor. BitShares dünkü fiyatına göre ise ortalama yüzde 8.32 oranında geriledi.

BitShares Fiyat

İkinci nesil kripto para olarak adlandırılan BitShares, bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda (15.08.2019) 0.03 dolar seviyesinde işlem görürken; BitShares dünkü fiyatına göre ise yüzde 8.32 oranında düştü. BitShares satın almak istiyorsanız hemen www.bitci.com'a hiçbir ek ücret vermeden üye olabilirsiniz. Borsa menüsünden BTS seçerek belirlediğimiz sayıda BTS satın alımı yapabilirsiniz.

1 BitShares Kaç TL

Kripto para birimi BitShares’in TL olarak değerine baktığımızda bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda (15.08.2019) 0.21 TL seviyesinde işlem görüyor. 

BitShares Kaç Dolar

Şu anki sanal para piyasasında en büyük 40 kripto para içerisinde yer alan BitShares, bu yazıyı hazırladığımız sürede (15.08.2019) 0.03 dolar seviyesinde bulunurken; 

BitShares Satın Al

BitShares, sahibi olmak için kripto para birimi borsa platformlarını kullanmanız yeterlidir. Bu borsa platformlarından hesap açarak hemen alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

BitShares Borsası

Kripto para birimlerine olan ilgi artıkça, sanal para borsa platformlarının da sayısı artmıştır. Yalnız yatırım yapmadan önce, işlem yapacağınız borsa platformunu oldukça seçici hareket etmelisiniz. 

BitShares Grafik

Kripto para birimlerine yatırım yapan kişiler, bir yatırım kararı vermeden önce yatırım yapmak istediği dijital paranın geçmiş verilerini gösteren grafiklerini incelemeleri yatırım kararı alırken etkili olacaktır. Yatırımcı böylece fiyat hareketleri ve dip, zirve noktalarıyla ilgili bilgi edinerek; sonrasında yatırım kararı alması kolaylaşır.

BitShares Türkiye

Küresel piyasalarda olduğu gibi Türkiye’de de kripto paralar yatırımcıların dikkatini çekmiştir. Yatırımcıların kripto para birimi BitShares’i ve diğer sanal para birimlerini satın alabilecekleri dijital para borsa platformları Türkiye’de de faaliyet göstermektedir.  

BitShares Analiz

BitShares’e sahip olmak için kişilerin, yatırım kararı vermeden önce dijital para birimiyle ilgili yayınlanan çok sayıdaki analizi incelemeleri; özellikle de adı öne çıkmış analistlerin analizlerini takip etmeleri doğru yatırım kararı alma konusunda faydalı olacaktır.

BitShares Nasıl Üretilir

Sanal para madenciliği kripto para çıkarmak için, yatırımcılar tarafından günün her gün her saat ara verilmeden yapılan bir işlemidir.

BitShares Forum

Kripto paralara yatırım ile ilgili konuların konuşulduğu çok sayıda forum sitesi varken, bu forum sitelerinde yatırımcılar fikir alış verisinde bulunarak yatırımlarını nasıl yapacağına karar verebilir.

BitShares Haber

Kripto para piyasasıyla ilgili haber akışları ve küresel piyasalarda yaşanan gelişmeler sanal para birimi değerleri üzerinde etkili olduğunu düşünürsek; BitShares’a yatırım yapmak isteyen kişilerin BitShares haberlerini anbean takip etmeleri yararlarına olacaktır.

BitShares Nereden Alınır

Kripto para borsalarında Bitshares, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Bitci.Com'a Üye Olmak İstiyorum