GXChain

Gxchain

GXChain, bir kripto para veya dijital varlık biçimi olurken; sembolü GXC olarak tanımlanmıştır. GXChain’in şu an dolaşımda 65 milyon coini dolaşımda bulunurken; maksimum 100 milyon coin arzına sahiptir.

GXChain, yatırımcı verilerinin kontrolünü tamamıyla yatırımcılara veren bir kripto para projesidir. Farklı bir söyleyişle Blockchain yani blok zinciri tabanlı bir veri ekonomisi ekosistemidir.

Sanal para birimi GXChain farklı türlerde uygulamaların geliştirilmesini destekliyor. Diğer yenilikçi teknoloji Blockchain projelerinde olduğu gibi akıllı sözleşmeleri ve Blockchain as a service’i (bir hizmet olarak Blockchain) desteklemektedir.

GXChain Madenciliği

Sanal para birimi madenciliği en yalın tanımıyla, bir sanal paranın kullandığınız bilgisayarınızla madencilik havuzlarında kullanılan kodlarla üretilmesi işidir. Madencilik üretimi yapacağınız bilgisayarınıza yükleyeceğiniz madencilikle ilgili programlar sayesinde üretim işini yapabilirsiniz.

GXChain Nasıl Alınır

GXChain, kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

GXChain Ne Kadar

2018 Nisan ayında 4.38 dolar seviyesine çıkarak tarihi rekor kıran GXChain, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (18.08.2019) 1.19 dolar seviyesinde bulunuyor. GXChain dünkü fiyatına göre ise yaklaşık olarak yüzde 4.77 seviyesinde yukarıda bulunuyor.

GXChain Fiyat

GXChain, yatırımcı verilerinin kontrolünü tamamıyla yatırımcılara veren bir kripto para projesi olurken; bu yazıyı hazırladığımız sıralarda  (18.08.2019) 1.19 dolar seviyesinde işlem görüyor. GXChain dünkü fiyatına göre ise yaklaşık olarak yüzde 4.77 seviyesinde yükseldi. 

1 GXChain Kaç TL

Sanal para birimi GXChain’in TL olarak değerine baktığımız zaman bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda  (18.08.2019) 6.69 TL seviyesinde işlem görüyor. GXChain sahibi olmak artık çok kolay. 

GXChain Kaç Dolar

GXChain bu yazıyı hazırladığımız sırada tüm kripto para birimleri arasında 73’üncü sırada bulunurken; bu yazıyı hazırladığımız zamanda ise (18.08.2019) 1.19 dolar seviyesinde hareket ediyor. 

GXChain Satın Al

GXChain’e yatırım yapmak isteyen yatırımcılar önce dijital para birimi borsa platformlarında hesap açtırmalıdır. Yalnız işlem yapacakları kripto para borsasını seçerken, ilerde herhangi bir sorun yaşamamak için oldukça özenli bir seçim yapmalıdır. 

GXChain Borsası

Dijital para dünyası genişlemeyi sürdürdükçe, aynı şekilde sanal para borsa platformlarının da kullanıcı sayısı artacaktır. GXChain veya diğer sanal paralardan birini satın almak isteyenlerin sanal para borsa platformuna hızlıca üye olmanız gerekecektir. 

GXChain Grafik

GXChain farklı türlerde uygulamaların geliştirilmesini desteklerken; GXChain sanal para birimine yatırım yapmak isteyen yatırımcıların önce geçmiş fiyat hareketlerini ve dip, zirve noktalarını analiz etmeniz yatırım kararı almanıza yardımcı olacaktır.

GXChain Türkiye

GXChain, bir kripto para veya dijital varlık biçimi olurken, bütün dünya olduğu gibi Türkiye’de çok sayıda yatırımcının dikkatini çekmiştir. GXChain satın almak isteyen yatırımcılar, bahsettiğimiz kripto para birimi borsa platformları üzerinden alım ve satım işlemi yapabilir.

GXChain Analiz

GXChain satın almak isteyen yatırımcılar, bazı web sitelerinde yer alan analizleri okuyup değerlendirerek faydalanabilir. Kripto para piyasasında adını duyurmuş analistlerin analizlerini incelemek ve değerlendirmek yatırım kararı alma noktasında yararlı olabilir.

GXChain Nasıl Üretilir

Kripto para birimi madenciliği en sade tanımıyla, bir kripto para biriminin kullandığınız bilgisayarınızla madencilik havuzlarında kullanılan kodlarla üretilmesi işidir.

GXChain Forum

Kripto paraların konuşulduğu çok sayıda forum sitesi varken, bu forum sitelerinde yatırımcılar bilgi alış verişi yaparak yatırımlarına yön verebilir.

GXChain Haber

Kripto para piyasasıyla ilgili çıkan haber ve son gelişmeler dijital para değerleri üzerinde oldukça etkilidir. Kripto para birimi GXChain satın almak isteyen yatırımcıların, bu haber ve gelişmeleri takip etmeleri yatırımlarına yön vermek açısından oldukça faydalı olacaktır.

GXChain Nereden Alınır

Kripto para borsalarında GXChain, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Bitci.Com'a Üye Olmak İstiyorum