İndiren Kazanıyor!

İndiren kazanıyor!

2009 yılında Satoshi Nakamoto kullanıcı adlı bir grup veya kişinin yarattığı Bitcoin Kripto para dünyanının lideri durumuna geldi. Merkezi olmayan yapısı ile hiçbir devlet ve hükümete bağlı olmayan bu kripto para hergeçen yıl büyümeye devam etti. Bitcoin kendi ağının kontrolünde üretilmektedir. Blockchain dediğimiz veri ağında Bitcoin ile yapılan bütün işlemler kayıt altında tutulur ve tamamlanır.

Yeni nesil Bitcoin alım ve satım ve yatırım borsası olan Bitci.com'da kullanışlı arayüzü kullanıcıya tüm kripto paralar üzerinde işlem yapma olanağı veren ve belli aralıklar ile yapılan işlemleri raporlayan sistemi ile kripto para dünyasının en etkin platformu. 2009 yılında başlayan bu serüven de Bitci.com sizi de yatırımın yeni şekline davet ediyor. 7/24 sürekli çalışan altyapısı ile yatırımınızı sorunsuz bir şekilde yürütebilmeniz ve her an müdahale etmenizi sağlayan sistemi kullanıcıya büyük bir kolaylık sağlıyor.

Açılımı Crypto Holding Franc Token olan CHFT, tartışmasız bir şekilde yatırımınızı dünyanın en güvenilir para birimi ile destekleyen yeni bir kripto para birimidir. 3 milyarlık bir fon akışına sahip olan CHFT, global borsalarda doğan stabil coin ihtiyacını karşılamak için tasarlanmış bir altyapıya sahiptir.

Omni Protokolünü kullanarak Bitcoin Blockchain Network'ü üzerinde piyasaya sürülen CHFT, global piyasaların en az değişken ve riskli reel para birimi olan İsviçre Frangı'na endekslidir. Omni Protokolü üzerinde (PropertyId)(#406) olarak listelenmektedir. Omni Protokolünü kullanan Bitcoin adresleri ile işlem yapılabilmektedir. 1 CHFT 1 İsviçre Frangına eşittir ve her zaman öyle kalacaktır. 

Kullanıcısını sürekli düşünen ve hediyeler ile ödüllendiren Bitci.com'dan yeni bir süpriz sizi bekliyor. Bitci.com'un mobil uygulamasını indirenler 1 CHFT kazanıyor. 1 CHFT Kazanmak için öncelikle Bitci.com web sitesine girip aşağıda bulunan adımları izleyerek üyelik işlemlerinizi tamamlayın.

1- Web sitesi üzerinden hesap onay yönetimi bölümüne gidin.
2- Doğum Tarihi ve TC kimlik numarasının bulunduğu alanı doldurun ve kimlik bilgilerinizi kaydedin.
3- Fotoğraf yükleme alnındaki yönergeyi takip edin ve istenilen fotograları yükleyin. (dosya boyutu 4MB üstünde olmamalı)
4- Hesabımı onaya gönder butonuna basmayı unutmayın.

Bu aşamaların ardından hemen App Store ya da Play Store'dan uygulamamızı indirin ve 1 CHFT'nizi kazanın.Cebinizde kazanca yer açın! Bitci.con Yeni Nesil Yatırım

Bitci.Com'a Üye Olmak İstiyorum