Siacoin

Siacoin

Siacoin, blockchain altyapılı merkeziyetsiz bir bulut depolama platformu olarak tanımlanırken; sembolü SC olarak belirtilmiştir. Siacoin'in çıkış amacı, bulut depolama konseptini tamamen değiştirmektir. Sia, bulut depolama platformu mevcut harddiskin az kullanılan kısmının kullanıldığı bir veri depolama marketi olarak geliştirdi. Bu oluşturulan platform, bildiğimiz bulut depolama platformlarına göre çok daha güvenli ve daha düşük maliyetlidir. Sia’yı, Google Drive, Dropbox ve Amazon Cloud gibi bulut depolarından ayıran özellikler; açık kaynak kodlu, blockchain yani blok zinciri tabanlı, merkezi olmayan bir bulut depolama platformu olmasıdır. Yani Sia, dataların blok zincirinde depolandığı merkezi bulunmayan bir buluttur.

Siacoin Madenciliği

Siacoin Madenciliği, Boston’da VC tarafından finanse edilerek başlarken, Nebulous Inc’in David Vorick ve Luke Champine tarafından kurulmuştur.

Sia Madenciliğinde, bulut depolama platformlarına farklı bir yaklaşım getirmiştir. Sia, tek bir kuruma ait ve işletilen tüm veri merkezleri yerine herkesin mevcut sabit diskini kiralayarak para kazanmasına imkân sağlar. Verilerin bütünlüğü ise artıklık ve şifreleme kullanılarak korunmaktadır. Sia, dünyanın en hızlı, en ucuz ve en güvenli bulut depolama platformunu oluşturan merkezi olmayan bir veri merkezi ağı vaad eder.

Siacoin Nasıl Alınır

Siacoin’i kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

1 Siacoin Kaç TL

Siacoin, blockchain altyapılı merkeziyetsiz bir bulut depolama platformu olarak tanımlanırken, TL olarak değerine baktığımızda 0.01 TL seviyesinde bulunuyor. Siacoin sahibi olmak artık çok kolay. 

Siacoin Kaç Dolar

Siacoin'in çıkış amacı, bulut depolama konseptini tamamen değiştirmek olurken; Siacoin bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda (16.08.2019) tarihinde 0.0020 dolar seviyesinde hareket ediyor. 

Siacoin Satın Al

Siacoin, satın almak için dijital para birimi borsa platformlarında üyelik oluşturup, sonrasında istediğiniz satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Siacoin Borsası

Sanal para birimlerini satın alarak yatırım yapmak isteyenlerin sayısı artıkça, kripto para borsa platformlarının da sayısı aynı şekilde artmıştır. Yalnız kişilerin yatırım işlemi yapacakları sanal borsaları seçerken titiz davranmaları faydalarına olacaktır. 

Siacoin Grafik

Kripto para birimi piyasalarına yatırım yapacaklar, bir yatırım kararı almadan önce ilgilendikleri kripto para biriminin geçmiş verilerini grafik üzerinden incelemeleri ve değerlendirmeleri yatırım kararı almalarına faydalı olacaktır.

Siacoin Türkiye

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yatırımcıların sanal para birimi Siacoin ve diğer dijital para birimlerini satın alacağı dijital para birimi borsaları faaliyet göstermektedir. 

Siacoin Analiz

Siacoin satın almak isteyen yatırımcıların, bir yatırım kararı almadan kripto para birimiyle ilgili yayınlanan analizleri incelemeleri; özellikle de isim yapmış analistlerin analizlerini değerlendirmeleri yatırım kararı adımında fayda sağlayacaktır.

Siacoin Nasıl Üretilir

Siacoin Madenciliği, Boston’da VC tarafından finanse edilerek başlarken, Nebulous Inc’in David Vorick ve Luke Champine tarafından kurulmuştur.

Siacoin Forum

Kripto para birimlerinin konuşulduğu çok sayıda forum sitesi bulunurken, bu bahsettiğimiz forum sitelerinde kişiler bilgi alış verisinde bulunarak yatırım kararı alabilirler.

Siacoin Haber

Sanal para piyasasına etki edecek haber akışları ve küresel piyasalarda yaşanan son gelişmeler yatırımcılar tarafından çok yakından takip edilmelidir. Böylelikle yatırımcılar daha doğru bir yatırım kararı verebilir.

Siacoin Nereden Alınır

Kripto para borsalarında Siacoin, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Bitci.Com'a Üye Olmak İstiyorum