Tether

Tether

Tether

Tether, sanal para birimleri ile reel para birimlerini bir araya getirirken; itibari para birimlerine dayanan sabit ilk kripto para birimidir. Tether, dolar, Euro veya Yen’e endekslenmiş dijital token’leri yatırımcılarının hizmetine sunarken, Blockchain yani blok zinciri teknolojisinin getirdiği imkanlardan da fayda sağlayabiliyor. Tether ile dünyanın herhangi bir yerine güvenli ve hızlı bir şekilde para gönderebilmek veya sanal para piyasasının dalgalı yapısından etkilenmeden dijital para birimi bulundurmak mümkün bir hal alıyor. Tether’ın kısaltması USDT olarak kullanılır.

Tether Nasıl Alınır

Çoğu borsada Tether (USDT) alım ve satım işlemi yapılmaktadır. Çünkü bu değişimler bankacılık düzenlemelerini atlamak için USD yerine USDT kullanılmaktadır.

Tether Ne Kadar

Tether’ın fiyatı 2017 Mayıs ayı içerisinde 1 doların üzerine çıkarak bugüne kadarki en yüksek seviyesini gördü. Tether ne kadar şeklinde arama motorundan sorgulattığımızda ise bu yazıyı yazdığımız dakikalarda (27.07.2019) 0.99 dolar seviyesinde hareket ettiğini görüyoruz.

Tether Fiyat

Sanal para birimleri ile reel para birimlerini bir araya getiren Tether, tarihi rekor seviyesini 1 doların üzerine taşımıştır. Tether ne kadar diye baktığımızda ise bu yazıyı yazdığımız zamanda dakikalarda (27.07.2019) 0.99 dolar seviyesinde hareket ettiğini görüyoruz. Tether’ın değeri düne göre ise yüzde 0.21 oranında değer kaybetmiş görünüyor.

1 Tether Kaç TL

İtibari para birimlerine dayanan sabit ilk kripto para birimi olan Tether, 2017 Mayıs ayında tüm zamanların rekorunu kırdı. 1 Tether Kaç TL olarak baktığımızda ise 5.74 TL seviyesinde hareket ettiğini görüyoruz.

Tether Kaç Dolar

Kripto para birimleri ile itibari para birimlerini bir araya getiren Tether’ın, bugüne kadarki gördüğü en yüksek seviye 1 doların biraz üzeridir. Tether ne kadar diye baktığımızda ise bu yazıyı yazdığımız zamanda dakikalarda (27.07.2019) 0.99 dolar seviyesinde hareket ederken, düne göre değeri yüzde 0.21 oranında gerilemiş görünüyor.

Tether Satın Al

Birçok borsada Tether (USDT) alım ve satımı yapılabilmektedir. Çünkü bu değişimler bankacılık düzenlemelerini atlamak için USD yerine USDT kullanılmaktadır.

Tether Borsası

Kripto para birimi yatırımcıları kripto para almak ve satmak için kripto para birimi borsalarını kullanır. Tether alım satımı yapmak isteyen yatırımcılarda, kripto para borsalarını kullanarak istedikleri işlemleri gerçekleştirebilirler.

Tether Grafik

Tüm kripto para yatırımcılarının yatırım yapmadan önce geçmiş Tether grafiklerini incelemeleri yararlarına olacaktır. Böylelikle Tether’ın geçmiş zamandaki fiyat hareketlerini, bunun yanında dip ve zirve noktalarıyla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tether Türkiye

Yaşanan sert fiyat hareketleriyle tüm dünyanın dikkatini çeken kripto paralar, Türkiye’de de birçok yatırımcının dikkatini çekmeyi başardı. Ayrıca Tether yatırımcısı olarak baktığımızda da Türkiye’de çok sayıda Tether yatırımcısı bulunmaktadır.

Tether Analiz

Tehter’a yatırım yapmadan önce, diğer yatırım araçlarında yapıldığı gibi detaylı bir analiz yapmak yatırımcıların faydasına olacaktır. Bunun yanında öne çıkan analistlerin analizlerini de düzenli olarak takip etmek yön gösterici olacaktır.

Tether Forum

Sanal para birimlerine yatırım yapanların oluşturduğu çok sayıda forum başlıkları bulunmaktadır. Yatırımcılar buralardan birbirleri ile konuşarak fikir alış verişinde bulunmaktadır. Tether adına da açılmış çok sayıda konuşma vardır. Yatırımcılar genel olarak yatırımlarını diğer sanal para meraklıları ile tartışarak fikir alışverişlerinde bulunarak yönlendirebilirler.

Tether Haber

Tether, yeni yatırımcıların dikkatini çekerek yatırımcı sayısını artırmaktadır. Bu fiyat hareketlerinde sanal para dünyasında yaşanan yeni gelişmelerin ve haber akışlarının da etkisi olmaktadır. Yani dijital para dünyasına yatırım yapan yatırımcıların haber akışlarını ve son gelişmeleri takip etmeleri oldukça kritik olabilir.

Bitci.Com'a Üye Olmak İstiyorum