Waltonchain

Waltonchain

Waltonchain, Ethereum platformunda verilen bir kripto para olurken; sembolü WTC olarak tanımlanmıştır.

Waltonchain'in şu an kripto para piyasasında 29.2 milyon coin dolaşım arzı bulunurken; Waltonchain maksimum ise 70 milyon coin arzına sahiptir. Waltonchain'in, şu an sanal para piyasasında bulunan yaklaşık olarak 2 bin 500 adet sanal para birimi arasındaki sıralaması 79'dur.

Waltonchain, son zamanların en çok dikkat çeken kripto paralarından biri olurken; gerçek dünya ile yenilikçi teknoloji Blockchain’i birleştirmeyi amaç edinen Value of Internet of Things (VIoT) ekosisteminin bir parçasıdır.

Waltonchain Madenciliği

Sanal para birimi Waltonchain madenciliği, RFID zincirinin ve internet entegrasyonunu ileriye doğru iten, RFID ve blockchain yani blok zincir teknolojilerinin kombinasyonuyla oluşturulmuştur. Yenilikçi teknoloji blok zincirinin uygulamalarındaki problemini çözmek, nesnel varlıkların blochain yani blok zincirine otomatik bir şekilde nasıl geçeceğini göstermek amacıyla ortaya çıkmıştır.

Waltonchain Nasıl Alınır

Waltonchain’i kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Waltonchain Ne Kadar

Waltonchain ortaya çıktığı ilk günlerde tarihi rekor seviyede hareket ederken; bu yazıyı hazırladığımız zamanlarda (22.08.2019) 1.43 dolar seviyesinde hareket ediyor. Waltonchain’in düne göre fiyatı ise ortalama yüzde 3 oranında değer kazandı.

Waltonchain Fiyat

Waltonchain, Ethereum platformunda verilen bir kripto para belirteci olurken; bu yazıyı hazırladığımız zamanda (22.08.2019) 1.43 dolar seviyesinde işlem görüyor. Waltonchain’in düne göre fiyatı ise ortalama yüzde 3 oranında yükseldi. 

1 Waltonchain Kaç TL

Sanal para birimi Waltonchain’in TL olarak değerine baktığımızda bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda (22.08.2019) 8.34 TL seviyesinde hareket ediyor. Waltonchain sahibi olmak artık çok kolay. 

Waltonchain Kaç Dolar

Waltonchain son zamanların en çok dikkat çeken kripto paralarından biri olurken; bu yazıyı hazırladığımız zamanlarda (22.08.2019) 1.43 dolar seviyesinde işlem görüyor. 

Waltonchain Satın Al

Sanal para dünyasıyla ilgilenen kişilerin ve yatırımcı adayları Waltonchain veya başka dijital para birimlerinden satın almak için kripto para borsalarından işlem yapabilir. 

Waltonchain Borsası

Sanal para piyasalarıyla ilgilenen kişilerin sayısı yükseldikçe, sanal para borsa platformlarının da sayıları artmıştır. Waltonchain, satın almak isteyen yatırımcılar bu sanal para borsalarını kullanarak işlem yapabilir. 

Waltonchain Grafik

Sanal para birimi Waltonchain’e yatırım yapacakların, yatırım yapmadan önce Waltonchain geçmiş verileri içeren grafikleri üzerinden ilgili kripto parayı incelemeleri daha doğru bir yatırım yapma konusunda faydalı olacaktır.

Waltonchain Türkiye

Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de sanal paralar, yatırımcıların dikkatini çekmiştir. Her geçen gün de yatırımcı sayısı artmaya devam etmektedir. 

Waltonchain Analiz

Tüm yatırım araçlarında olduğu gibi dijital para birimlerine yatırım yapan yatırımcılar da, deneyimli analistler tarafından yapılan teknik analiz yazılarını doğru yatırım kararı alabilmek için takip ediyor. Dijital para dünyasında adı öne çıkmış analistlerin yaptığı analizleri düzenli bir şekilde takip etmek, yatırım kararı almadan önce sizin için de yol gösterici olabilir.

Waltonchain Nasıl Üretilir

Dijital para birimi Waltonchain madencilik işi, RFID zincirinin ve internet entegrasyonunu ileriye doğru iten, RFID ve Blockchain teknolojilerinin kombinasyonuyla oluşturulmuştur.

Waltonchain Forum

Forum sitelerinde yapılan paylaşımlar üzerinden dijital para birimine yatırım yapanlar, bilgi alışverişi yaparak yatırımlarına yön verebilirken, bu web sitelerinden yapılan fikir alışverişlerini kullanarak doğru zamanda doğru yatırım girişimi yapabilir.

Waltonchain Haber

Sanal para birimi Waltonchain ve diğer sanal para birimleri, gün geçtikçe yeni yatırımcıların dikkatini çekmeyi sürdürürken; oluşan fiyat hareketlerinde dijital para dünyasında yaşanan yeni gelişmelerin de oldukça fazla etkisi bulunmaktadır.

Waltonchain Nereden Alınır

Kripto para borsalarında Waltonchain, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Bitci.Com'a Üye Olmak İstiyorum