Zcoin

Zcoin

Zcoin, bir kripto para veya dijital varlık biçimi olurken, sembolü XZC olarak tanımlanmıştır. Sanal para birimi Zerocoin, yatırımcılarına gizlilik ve anonimlik ulaştırmaya odaklıdır. Zcoin, şu an kripto para piyasasında 8.21 milyon coin dolaşım arzına sahipken; Zcoin'in maksimum arzı ise 21.4 milyon coin'dir. Zcoin'in, şu an sanal para piyasasında işlem gören 2 bin 467 kripto para arasındaki sıralaması 84'tür.

Aldığı sponsor destekleri ve geliştiricilerine verdiği ödüller ile güçlü bir altyapıya sahip olduğunu ve Ethereum’un tahtına oturacağını göstermiştir

Zcoin Madenciliği

Sanal para birimi ZCoin madencilik işlemi yapmak için bilgisayarların uygun işlemci gücü veya ekran kartları gereklidir. ZCoin maksimum 21 milyon adet üretilirken, her 4 yılda bir ödül yarılanması olmaktadır. İlk 4 sene yapılan madencilik işlemlerinden kazanılan ödüllerin yüzde 20’si kuruculara gidecek, daha sonraki yıllarda ise ödüllerin tamamı madencilere verilecektir.

Sanal para birimi ZCoin’i diğer sanal paralardan ayıran en büyük özellik oldukça karmaşık bir altyapısı olmasıdır. Bu sebeple de bu sanal piyasa yatırımcıların ilgisini oldukça çekmektedir. Zcoin madenciliğini, Bitcoin madenciliği ile kıyasladığınızda Zcoin daha fazla zaman, bellek ve bilgi işlem gücü gereklidir. Bu sebeplerle dezavantajlı olarak düşünülebilir.

Zcoin Nasıl Alınır

Zcoin’i kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz.

Zcoin Ne Kadar

Sanal para birimi Zcoin her kripto para birimi gibi oldukça dalgalı bir seyir izlerken, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (23.08.2019) 7.04 dolar seviyesinde bulunuyor. Zcoin’in düne göre fiyatı ise yüzde 3 oranında yükseldi.

Zcoin Fiyat

Zcoin bir kripto para veya dijital varlık biçimi olurken; bu yazıyı hazırladığımız sıralarda (23.08.2019) 7.04 dolar seviyesinde işlem görüyor. Kripto para birimi Zcoin’in düne göre fiyatı yüzde 3 oranında değer kazandı. 

1 Zcoin Kaç TL

Sayısı 2 binin üzerinde olan kripto para birimleri arasında 84’üncü sırada olan Zcoin’in TL olarak değerine baktığımızda bu yazıyı hazırladığımız zamanda (23.08.2019) 40.12 TL seviyesinde bulunuyor. 

Zcoin Kaç Dolar

Zcoin, şu an kripto para piyasasında 8.21 milyon coin dolaşım arzına sahipken; bu yazıyı hazırladığımız sıralarda (23.08.2019) 7.04 dolar seviyesinde hareket ediyor. 

Zcoin Satın Al

Zcoin'in maksimum arzı 21.4 milyon coin olurken;  yaşanan sert fiyat hareketleriyle beraber Zcoin’e ve diğer kripto para birimlerine olan ilgi artmıştır. Zcoin ya da diğer kripto para birimlerini satın almak isteyen yatırımcılar, satın alma işlemi için kripto para borsa platformlarını kullanabilir. 

Zcoin Borsası

Dijital para yatırımcı sayısı artıkça, kripto para borsa platformlarının da sayısı benzer şekilde artmaya başladı. Yalnız yatırım yapmayı planlayan kişiler, işlem yapacakları borsa platformlarını seçerken herhangi bir sorun yaşamamak adına özenli davranmalıdır. 

Zcoin Grafik

Kripto para piyasalarına yatırım yapan yatırımcılar, bir yatırım kararından önce ilgili sanal para biriminin geçmiş verilerini içeren grafikleri incelemeleri ve değerlendirmeleri faydalarına olacaktır. Kullanıcılar böylelikle fiyat hareketleri, dip ve zirve noktalarıyla ilgili bilgi edinerek sonrasında yatırım kararı almaları kolaylaşır.

Zcoin Türkiye

Bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yatırımcıların sanal para birimi Zcoin ve diğer kripto para birimlerini satın alacağı sanal para birimi borsaları bulunmaktadır. 

Zcoin Analiz

Zcoin’e sahip olmak isteyen kişilerin, herhangi bir yatırım kararından önce sanal paralarla ilgili yayınlanan analizleri değerlendirmeleri; özellikle adı öne çıkmış analistlerin analizlerini takip etmeleri yatırım kararı noktasında yol gösterici olacaktır.

Zcoin Nasıl Üretilir

Kripto para birimi ZCoin madenciliği için bilgisayarların uygun işlemci gücü veya ekran kartları olması gerekmektedir. ZCoin maksimum 21 milyon adet üretilirken, her 4 yılda bir ödül yarılanması olmaktadır.

Zcoin Forum

Kripto para birimleri ile ilgili sık sık konuşulan çok sayıda forum sitesi varken, bu forum sitelerinde kullanıcılar bilgi alış verisinde bulunarak yatırım kararı alabilir.

Zcoin Haber

Kripto para piyasalarında etkisi olan haber akışları ve son gelişmeler sanal paraların fiyatları üzerinde etkili olurken; Zcoin’e yatırım yapmak isteyenlerin Zcoin haberlerini sık sık olarak takip etmeleri faydalarına olacaktır.

Zcoin Nereden Alınır

Kripto para borsalarında Zcoin, alım satım platformunun değerlendirmesinden geçtikten sonra satılabilmektedir. Bitci.com profesyonel kripto değerlendirmesinden geçmiş olan kripto paralar için hemen üye olabilirsiniz.

Bitci.Com'a Üye Olmak İstiyorum