- Kapat

Kişisel Bilgilerim (Telefon Numarası, TCKN) Neden İsteniyor?

Bitci aracılığıyla gerçekleştirilen kripto para alım ve satım işlemlerinin gerçek kişiler tarafından yapıldığının teyit edilebilmesi için Ad Soyad, TCKN, Cep Telefonu Numarası, E-Posta Adresi talep edilmektedir.  

Bitci’ye giriş yaparken E-Posta adresinizi veya cep telefonu numaranızı kullanabilirsiniz. Cep telefonu numaranız, hesabınıza sadece sizin erişim sağladığınızın teyit edilebilmesi için, iki aşamalı doğrulama yöntemi olarak SMS ile geçici kodlar gönderilmesi ve bu kodların doğrulanması amacıyla talep edilmektedir. 

TCKN ve fatura adresiniz (İl, İlçe, Semt Bilgileri) Bitci aracılığıyla gerçekleştirilen kripto para alım satım işlemleri ve Papara ile yapılan TL yatırma ve çekme işlemlerinin komisyonları ile havale/EFT ile TL çekme işlemlerinin işlem ücretleri ve tüm bu işlemler için ödenmiş vergilerin beyanını kapsayan e-fatura düzenlemesi amacıyla kullanılmaktadır. 

Destek

Size daha iyi, hızlı ve güvenli hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

İncele