Arjantin-Brezilya Maçı 100 BFT Hediyeli Yarışma

Bitci

Bitci

Yarışma, Bitci Teknoloji A.Ş. tarafından, @bitcicom Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirilecektir.


Yarışma için @bitcicom hesabından paylaşılan içeriği alıntılayarak, içerikte belirtilen şekilde yarışmaya katılan kişiler arasından kazanan 1 kişiye 17.11.2021 tarihinde gerçekleşecek Brezilya-Arjantin maçına özel 100 adet Brezilya Milli Futbol Takımı Fan Token’ı hediye edilecektir.


Katılımcının  Twitter hesabının katılım anından maçın başlangıç anına kadar açık olması gerekmektedir. Kilitli hesaplarla katılım geçersiz sayılacaktır.


Kazananın belirlenmesinin ardından, kazanan kişi ile Twitter DM üzerinden iletişime geçilecek ve katılımcı'nın Bitci.com üyelik bilgileri ve BFT yatırma cüzdan adresi istenecektir. 5 saat içinde bilgileri sağlamayan kullanıcılar hediyelerinden vazgeçmiş ve yedek kazananlara devretmiş sayılacaklardır.


18 yaşın altındakiler bu yarışmaya katılamaz. Katılıp ödül kazanmaları durumunda katılımları geçersiz sayılacaktır.


Kazanılan hediye, yarışmaya katılan Bitci.com kullanıcısına aittir Başka kişilere devredilemez, satılamaz ya da başka bir şekilde kullanılamaz.


Kazanılan hediye yarışma sonlandıktan sonraki ilk 15 gün içerisinde kazanan talihlinin BFT cüzdan adresine transfer edilecektir.


Tüm katılımcılar, Katılım Şartları’nı kabul etmiş sayılırlar.


Twitter.com platformundan ve bu platforma erişimden kaynaklanabilecek teknik problemlerden sorumluluk kabul edilmez.


Katılımcıların herhangi bir yöntem ile sistemi veya yarışmayı manipüle etme durumlarında değerlendirme ve iptal hakkı Bitci Teknoloji A.Ş.’ye aittir.

Bitci Teknoloji A.Ş., Katılım Şartları üzerindeki düzenleme ve değişiklik haklarını saklı tutar.

Size daha iyi, hızlı ve güvenli hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

İncele