Beşiktaş-Sivasspor Maç Bileti Yarışması

Bitci

Bitci

Katılım Şartları

Yarışma, Bitci Teknoloji A.Ş. tarafından, @bitcicom Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirilecektir.

Yarışma için @bitcicom hesabından paylaşılan içeriği alıntılayarak, içerikte belirtilen şekilde yarışmaya katılan kişiler arasından kazanan 10 kişiye 2 Ekim Cumartesi gerçekleşecek Beşiktaş - Sivasspor maçına 2’şer adet bilet hediye edilecektir. 

Yarışma 1 Ekim Cuma saat 15.00'e kadar devam edecektir. 15.00'ten sonra paylaşım yapan kullanıcılar çekilişe katılma hakkı kazanamayacaktır. Kazananlar ile DM üzerinden iletişime geçilerek biletleri transfer edilecektir.

Katılım için Twitter hesabının katılım anından maçın başlangıç anına kadar açık olması gerekmektedir. Kilitli hesaplarla katılım geçersiz sayılacaktır.

Kazananların belirlenmesinin ardından, kazananlar ile Twitter DM üzerinden iletişime geçilecek ve katılımcı ile arkadaşının Bitci.com üyelik bilgileri istenecektir. 5 saat içinde bilgileri sağlamayan kullanıcılar hediyelerinden vazgeçmiş ve yedek kazananlara devretmiş sayılacaklardır.

18 yaşın altındakiler katılamaz.

Kazanılan hediye, yarışmaya katılan Bitci.com kullanıcısına ve belirttiği arkadaşına aittir. Başka kişilere devredilemez, satılamaz ya da başka bir şekilde kullanılamaz.

Tüm katılımcılar, Katılım Şartları’nı kabul etmiş sayılırlar.

Twitter.com platformundan ve bu platforma erişimden kaynaklanabilecek teknik problemlerden sorumluluk kabul edilmez.

Katılımcıların herhangi bir yöntem ile sistemi veya yarışmayı manipüle etme durumlarında değerlendirme ve iptal hakkı Bitci Teknoloji A.Ş.’ye aittir.

Bitci Teknoloji A.Ş., Katılım Şartları üzerindeki düzenleme ve değişiklik haklarını saklı tutar.

Size daha iyi, hızlı ve güvenli hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

İncele