Karşıyaka Spor Kulübü Forma Yarışması

Bitci

Bitci

Katılım Şartları

 

Yarışma, Bitci Teknoloji A.Ş. tarafından, @bitcicom Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirilecektir.

Yarışma için @bitcicom hesabından paylaşılan içerikte belirtilen şekilde yarışmaya katılan kişiler arasından kazanan 3 kişiye Karşıyaka Spor Kulübü’nün 109. yılına özel imzalı forma hediye edilecektir.

Yarışma 01.11.2021 18:45’te başlayacak ve 02.11.2021 17:30’da sona erecektir.

Katılım için Twitter hesabının katılım anından yarışmanın bitiş anına kadar açık olması gerekmektedir. Kilitli hesaplarla katılım geçersiz sayılacaktır.

Kazananların belirlenmesinin ardından, kazananlar ile Twitter DM üzerinden iletişime geçilecek ve Bitci.com üyelik bilgileri istenecektir. 5 saat içinde bilgileri sağlamayan kullanıcılar hediyelerinden vazgeçmiş ve yedek kazananlara devretmiş sayılacaklardır.

18 yaşını doldurmayanlar yarışmaya katılamaz.

Kazanılan hediye, yarışmaya katılan Bitci.com kullanıcısına aittir.

Başka kişilere devredilemez, satılamaz ya da başka bir şekilde kullanılamaz.

Tüm katılımcılar, Katılım Şartları’nı kabul etmiş sayılırlar.

Bitci i Teknoloji A.Ş., Twitter.com platformundan ve bu platforma erişimden kaynaklanabilecek teknik problemlerden dolayı sorumluluk kabul etmez.

Katılımcıların herhangi bir yöntem ile sistemi veya yarışmayı manipüle etme durumlarında değerlendirme ve iptal hakkı Bitci Teknoloji A.Ş.’ye aittir.

Bitci Teknoloji A.Ş., Katılım Şartları üzerindeki düzenleme ve değişiklik haklarını saklı tutar.

Size daha iyi, hızlı ve güvenli hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

İncele