MCL Token Hediyeli Hacim Yarışması Katılım Şartları

Bitci

Bitci

Yarışma, Bitci Teknoloji A.Ş. tarafından, Bitci.com alım-satım platformu ve mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir.

Yarışmaya katılım, Bitci.com alım-satım platformu ve mobil uygulaması üzerinde yapılan işlemlere göre olacaktır.

Yarışma 04.10.2021 saat 21.00.01 itibariyle başlayacak ve 08.10.2021 23.59.59 itibariyle sona erecektir. (Türkiye Saati İle GMT+3)  

Yarışma süresi boyunca Bitci.com alım-satım platformu ve mobil uygulaması üzerinden 58.000 MCL işlem hacmini gerçekleştiren her yatırımcıya 200 MCL hediye edilecektir. 

Hediye tokenlar, kullanıcıların Bitci.com üzerindeki fan token cüzdanlarına, yarışma tamamlandıktan sonraki ilk 24 saat içerisinde yansıtılacaktır. 

18 yaşın altındakiler bu yarışmaya katılamaz.

Aynı tarihlerde gerçekleşecek “F1 Bilet Hediyeli Hacim Yarışması” etkinliğinin kazananlar listesinde olmak, bu yarışmada ödül kazanmaya engel teşkil etmez.

Tüm katılımcılar, Katılım Şartları’nı kabul etmiş sayılırlar.

Katılımcının cihazından veya internet bağlantısından kaynaklanabilecek teknik problemlerden Bitci.com sorumluluk kabul edilmez.

Katılımcıların herhangi bir yöntem ile sistemi veya yarışmayı manipüle ettiği tespit edildiği durumda, değerlendirme ve iptal hakkı Bitci Teknoloji A.Ş.’ye aittir.

Bitci Teknoloji A.Ş., Katılım Şartları üzerindeki düzenleme ve değişiklik haklarını saklı tutar.

Size daha iyi, hızlı ve güvenli hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

İncele